VERDİĞİM DERSLER

Yüz Yogası

Yüz yogası; yaş aldıkça yaşınızın güzeli kalmanızı sağlayacak fiziksel egzersizler ve güzelliğinizin farkına varmanızı sağlayacak bir terapidir.

Fiziksel olarak bakarsak cildimiz birçok katmandan oluşur. Yaş aldıkça da her katman onu genç ve diri tutan yapıtaşlarını kaybeder ve zayıf düşer... Bu bir doğa kanunu.

Yüz yogası egzersizleri; cildimizin hem en üst katmanı olan dermis ve keratin tabakasına etki eder, hem de direk en alttaki kas dokusunu çalıştırarak aradaki epidermal cild tabakasını da harekete geçirir.

Vücut için Spor... ya Yüzümüz?

Vücudunuzun formda kalmasını sağlamak için düzenli olarak spora gitmeyi hayatınızın rutinine koyabiliyorsanız, vücudunuzun en önemli bölgesi olan yüzünüze de aynı ilgiyi gösterin. Yaş aldıkça yüzünü canlandırmak isteyen bireylerin tek çıkış yolunu estetik ve kozmetik ürünlerinde aramaları doğrusu biraz tembelliğe kaçan bir çözüm.

Yüz yogası için ise tek ihtiyacınız olan bir ayna ve parmaklarınız. Deneyin etkisini kendi gözlerinizle görün.

Yaşlanmayı durdurmak mümkün değil ama her yaşın güzeli olmak yüz yogası ile elinizde!

Yoga Sadece Egzersiz Değildir!

Bir de işin piskolojik boyutu var... Çünkü insanın sinir ve stresi ilk ve en yoğun olarak yüzüne yansır! Yüz Yogası, yerine yüz gerdirme egzersizleri de denilebilirdi ancak o zaman bu sadece belli hareket tekrarlarından ibaret olurdu. Yüz Yogası denmesinin ise seanslarda yaptığımız nefes, zihin ve kalp ile bağlantılı olarak yapılması.

Diğer Dersler