HAKKIMDA

Çocukluğumda hayalimin spor akademisi 🏄 veya konservatuara 🎸 girmek olduğunu hatırlıyorum. Sonra arada ne oldu, ne bitti... hiç bana sormayın!?! 😕 ama 2010'ların başında kendimi ekonomi mezunu bir plaza kadını 👠 olarak kurumsal hayatın ortasında bulduğum bir gerçek 🙀🙈🙊🙉

Sigortası alınmış hayatım rutininde devam ederken kendi sağlığım için devam ettiğim yoga eğitimlerimin büyüsüne kapılarak yurtdışında katıldığım uzmanlık 🎓 programları, 2014'te tekrar içimde o çocukluktan kalma dürtüyü harekete geçirdi 💪 ve hayatımın sıkıcı da olsa nispeten güvenli limanından, tadını hiç bilmediğim girişimcilik denizine ben de yelken açmaya karar verdim ⛵.

2014'te kurduğum 🚀 Yogadayoga markası altında öğrencilerime başta Yüz Yogası olmak üzere Hatha ve Hamile Yogası dersleri vermeye başladım. Başta ürkütücü 👹 de olsa, keyifli bir yolculuk olduğunu bugün görüyorum 💃. Yaptığım özel dersler 💆, atölyeler, etkinlikler ve ülkemizin cennet köşelerine düzenlediğim kamplarda 🌺 insanların hayatına gözle görülür biçimde dokunabilmek... hayatın şu hengamesi içerisinde başkaları için pozitif bir alan yarattığını görebilmek meğer çok insana nasib olamayan bir kariyer imkanıymış.

Bugün dünya güzeli bir kız (Hafsa Gevher) annesi 👼 olarak halâ; Yüz Yogası💆, Hatha Yoga ve Hamile Yogası alanlarında dersler, atölyeler düzenlemekte, etkinliklere katılmakta ve dört mevsimi en güzel yaşayabileceğimiz cennet noktalara kamplar yapmaktayım. ☯

Bir gün sizinle de yollarımız kesişir mi bilemem ama samimi olarak hepimiz için dileyim; topu topu bir tanecik olan hayatımızı her halde en güzel şekilde yaşamak... daha da önemlisi yaşantımızı en güzel şekilde görmektir 🌠.

Hoş Kalın!
— Zeynep