6 Hafta Online Hatha Yoga Şubat - Mart 2022

PAYLAŞ

Video dersleri insanın haftalık rutinine katıp yapması elbet değerli bir kazanç... ama karşılıklı online ders neredeyse "büyülü" denebilecek kadar farklı bir deneyim.

Haftalık yoga pratiğinizi kendi konfor alanınızdan hiç çıkmadan beraber yapmak isterseniz, sizi de 6 hafta boyunca haftada 2 gün beraber olacağımız bu eğitime beklerim.

Ders Takvimi

Çarşamba & Pazar
Akşam Grubu (19:15 - 20:15)

  • 1. Hafta: 5 Ocak Çarşamba - 9 Ocak Pazar
  • 2. Hafta: 12 Ocak Çarşamba - 16 Ocak Pazar
  • 3. Hafta: 19 Ocak Çarşamba - 23 Ocak Pazar
  • 4. Hafta: 26 Ocak Çarşamba - 30 Ocak Pazar
  • 5. Hafta: 2 Şubat Çarşamba - 6 Şubat Pazar
  • 6. Hafta: 9 Şubat Çarşamba - 13 Şubat Pazar
Online Dersin Avantajları #1

Birbirimizi Görerek 👁👁

Hatha Yoga; vücudunuzun sınırları içinde ama o sınırların uçlarında gezinerek, vücudunuzu genişlettiğiniz bir bedensel pratik. Bunu kişi kendi kendine video ders vs. ile yaparken çoğu zaman vücuduna, postürüne karşı objektik olamaz. Benim sizi görerek, ders yapmamızın güzelliği, bu konuda size anında geri bildirim yapabilmem oluyor.

Online Dersin Avantajları #2

Canlı Dersi Kaçıranlara Fırsat 📽

Hepimizin hayatında yapmak istediklerimiz olduğu kadar yapmak zorunda olduğumuz şeyler de oluyor. O nedenle ne kadar canlı ders günü Hatha Yoga yapmak isteseniz ve ihtiyaç duysanız da bir sebepten canlı derse katılamayabilirsiniz. Ama endişelenmeyin... Dersin kayıt videosu bir sonraki derse kadar erişiminizde olacak.

Online Dersin Avantajları #3

Sürekli İletişimdeyiz 💬

Online derslerimiz haftada 2 saat sürse de, kurs süresince bir de Whatsapp grubumuz olacak ve buradan sürekli iletişim halinde olma şansımız var. Olayı sadece haftada 2 saatlik hatha yoga pratiği olarak görmeyelim... sağlığımıza ve bedenimize önem verenler olarak hep birlikte bir farkındalık yolculuğundayız. 💪🏻

Hangi Sınıfları Seçebilirsiniz?

Her sınıfta sınırlı sayıda öğrenci olabiliyor. Aşağıda sınıfları müsaitliğine göre inceleyebilirsiniz.

Çarşamba-Pazar Grubu

Sizden Önce Katılanlar Ne Dedi?

Yıllardır spor merkezlerine üye oluyorum. Bir süre gidiyor fakat devamını getiremiyordum. Sizinle tanıştıktan sonra ev konforunda yoga yapmak bana çok iyi geldi. Dersleri neredeyse hiç kaçırmadan katıldım. Çok rahat ettim ♥️ Devam etmeyi çok istiyorum.
Aslıhan Aygün Özbay - Ankara - Kamu Çalışanı
Zeynep Hanım bir mucize gibi dokundu hayatıma. Kendisi ve sayesinde tanıştığım yoga ile sabahları bel boyun ve tüm eklem ağrılarımından kurtuldum. Yaşlı olmasam da sürekli yorgun, bitkin hissediyordum kendimi. Biraz fazla merdiven çıksam nefesim tıkanıyordu. Verdiği eğitim sayesinde hayatım değişti. Online bir ders ama sanki yanınızdaymış gibi tüm pozlarınızı en ince detayına kadar görüyor, gerektiğinde müdahale ediyor. Çok bilgi sahibi ama bi o kadarda mütevazi. Onu tanımış olmak benim için büyük şans. Sizde tanıyınca bana hak vereceksiniz. Sevgiler.
Halime - Erzurum - Bankacı
Benim Yogadayoga ile tanışmam 2019 yılı Ekim ayıydı. O zamandan bu yana açılan tüm hatha yoga atölyelerine katıldım. Bana yogayı sevdiren, her gün olsa yaparım kıvamına getiren Sevgili Zeynep'e ne kadar teşekkür etsem az. Tanıştığıma çok memnunum Bütün kalbimle teşekkürler ❤️
Semra - Balıkesir - Kamu
Mart 2020 sonunda haftada iki kez gerçekleşen ve benim de iple çektiğim Canlı Hatha yoga derslerine büyük bir keyifle katıldım. Zeynep hocanın yumuşak sesi, güzel enerjisi ve pozitifliği ile sunduğu yoga derslerini uyguladıkça bedenimdeki değişiklikler her geçen gün benim yogaya daha da bağlanmamı sağladı. Birkaç hafta içinde vücudumun hiç olmadığı kadar esnediğini ve ruhen dinlendiğini fark ettim. Vücudumun tepkilerine ve çakralarımdaki hareketlenmelere kendim bile inanamadım. Corona günlerinde Zeynep Hoca sayesinde huzur ve şifa buldum! Bu yolculukta bana destek olan Zeynep Hocam'a sonsuz teşekkür ederim. Bir sonraki hedefim hocamla yoga kampına katılmak!
Yeliz Yorcu - Lüksemburg - Pazarlama Müdürü
Geçen seferde demiştim: Evde yoga konforu, şahane ☺️
Demet - İstanbul - Bankacı
İlk defa bir online derse katıldım. Bence yüz yüze dersten farkı yoktu, çünkü zeynep hoca herkesle tek tek ilgileniyor yanı sıra diğer öğrencileri de yormuyor, yani dersin devamlılığını da gayet güzel sürdürüyor. Ayrıca samimiyeti ve yumuşak ses tonuyla da yoganın ruhunu bizlere aktarıyor. Derslerinin devamı olursa mutlaka katılmaya çalışacağım.
Müge Akçakoca - Tokat - Akademisyen
Evinizde kendi mekanınızda yoga yapmak şahane bir konfor. Üstelik Zeynep Hocanın son derece net, tereddütsüz ve akıcı anlatımı son derece başarılı. Derslere katılan tüm arkadaşları tek tek takip ederek düzeltmeleri tam zamanında yapıyor. Son gevşeme ile birlikte hamur gibi olup, bir sonraki dersi iple çekmeye başlıyorsunuz. Zeynep Hocam iyi ki size rastladım. İyi ki varsınız. 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Nazlı Albant - İstanbul - Sigortacı

Dersin Başlamasına Kalan Süre

Gün
Saat
Dakika
Saniye

Kayıt Formu

1. GRUBUNUZU SEÇİN
BİLGİLERİNİZİ GİRİN
3. ÖDEME TERCİHİNİZ

Ücreti:

 400₺  300

Erken ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

Bu dersler benim seviyeme uygun mu?

O kadar yerinde bir soru ki... öyle süslü cümleler kurup bu işin bilir kişisi benmişim gibi göstermekten hiç haz etmem... ama bana "Hatha Yoga nedir?" diye sorsalar... "Kişinin kendi vücudunun sınır hattında dolaşarak, neticede bedenini genişlettiği bir pratik" derim. Bu şekilde baktığımızda bireysel bir serüven olsa da, o sınır hattında bütün katılımcıların gezinebilmesi için sınıfın bellir bir seviyede olması lazım.

Bu yüzden bu eğitime hiç hatha yoga pratiği olmayanları ne yazık ki alamıyorum. İleri seviyede olmanıza gerek yok ama terimlere aşina olmak online bir derste iletişimimizin rahat olması için şart. Kayıt olmaya kesin karar vermeden önce aşağıdaki videoyu bir yapmanızı tavsiye ederim. Bu videoyu benimle yaptığınızda memnun kalmışsanız, büyük ihtimal bu pratik size çok iyi gelecek.

Fatura alabilir miyim?

Tabiki. Eğitimin fiyatına KDV dahildir. Ödeme sonrası faturanızı size yollayabilirim.

Havale/EFT ile ödeme yapabilir miyim?

Tabii kayıt formunda Havale/EFT seçeneğini işaretleyerek ilerlediğinizde hesap bilgilerini göreceksiniz.

Derslere Nasıl Katılabileceğim?

Mobil uygulama veya Bilgisayar programı ile akıllı telefonunuzdan, tablet veya bilgisayardan derslere katılabileceksiniz.

Siz Beni Nasıl Göreceksiniz?

Akıllı telefon veya tabletinizin kamerasından veya bilgisayarınıza bağlı webcam ile.

Başka sorularınız için?

Whatsapp üzerinden iletişime geçmek için buraya tıklayın.

Enerjimiz tutar mı?

Hatha Yoga'da hocanız ile enerjinizin tutması önemli bir etkendir. O yüzden bu soruyu soruyorsanız zaten belli bir idrak seviyesindesiniz demektir. Çok güzel birşey. Enerjimizin tutup tutmayacağını anlamanın aslında en kolay yolu risk alıp bir şans vermeniz olacaktır. Ancak Yogadayoga Youtube Kanalımda genel seyirci kitlesine hitap edecek seviyede yaptığım hatha yoga videolarım da var. Onları bir denemenizi tavsiye ederim. Eğer oradaki dersler hoşunuza giderse büyük ihtimal bu programa katılmaktan çok memnun kalırsınız.