Artvin Maçahel 2020 Kampları

Kamp Tarihlerimiz:
11 - 15 Temmuz 2020
veya
22 - 26 Ağustos 2020
Cumartesi'den Çarşamba'ya

UNESCO tarafından zengin bitki çeşitliliği ile Türkiye'nin ilk Biosfer Rezerv Alanı ilan edilen Maçahel, Doğu Karadeniz'in en büyülü noktası. 6 köyden oluşan bu harika doğa içerisinde yoga deneyimi başka hiç bir yerle kıyas kabul etmez.

Şehir hayatının hengamesine biraz "DUR!" deme cesaretiniz varsa o zaman sizi de, yeşilin 1001 tonu içerisinde Maçahel Yoga Kampı'ma beklerim.

Bu sene Maçahel'de 7 senemiz. Zannedersem 12dan fazla kampımızı burada yapmak nasib oldu. Umarım bu seferde sizlerle harika bir vakit geçiririz. Kampın detaylı programını incelemek için lütfen aşağıdaki kataloğu indirin.

Kamp Kataloğu


Kamp Kayıt Formu

Ücreti:

2800 ₺ KDV Dahil

Sıkça Sorulan Sorular

Fiyata neler dahil?

İstiyorum ki şu kamp başladıktan sonra en azından kamp boyunca parayı düşünmemeniz. O yüzden Trabzon Havaalanından indikten sonra bana emanetsiniz! Kamp bitimine kadar ki bütün masraflar bu fiyata dahildir. (Konaklama, sabah ve akşam yemeği, ara öğün atıştırmaları, Trabzon Havalimanından transfer ve gezi ücretleri fiyata dahildir.)

Fiyata neler dahil değil?

UÇAK BİLETİ FİYATA DAHİL DEĞİLDİR. Burayı atlayanlar oluyor o yüzden büyük harflerle yazıyorum. Eğer gelmeye kesin kararlıysanız ve hala sizin için yerimiz varsa bence hemen katalogda belirttiğimiz saatler için olan Trabzon uçak biletinizi alın. Eğer bizimle Trabzon üzerinden gelmek istemezseniz o zaman kampımıza transferi de sizin ayarlamanız gerekecek.

Fatura alabilir miyim?

Tabiki. Kamp fiyatına KDV dahildir. Ödeme sonrası veya kampta faturanızı size verebilirim.

Derse katılmayacak yakınlarımı da kampa getirebilir miyim?

Araçlarımızdaki yer sınırı ve kampa katılanlar ile samimi bir ortam olması için bunu tercih etmiyorum.

Daha Önce Hiç Yoga yapmadım. Kampın seviyesine ayak uydurabilir miyim?

Maçahel kampı hiç yoga yapmamış katılımcılar için yogaya başlamak açısından en ideal yer. Kamplarım ilk ders başlangıç seviyesi ile başlayıp her ders bir kademe daha derinleştiğimiz şekilde kurgulanmıştır. Eminim geçtiğimiz 4 senede katılanlar gibi sizin de çok hoşunuza gidecektir.

Fikrimi değiştirirsem iade alabiliyor muyum?

Ödeme platformlarının aldığı komisyon haricindeki tutarın tamamını kampın başlamasına 2 ay kalana kadar geri alabilirsiniz.

Nakit ödeme yapabilir miyim?

Tabii ama lütfen yukarıdaki kayıt formunu da doldurun ve havalenizin açıklamasına adınızı tekrar yazın.
Hesap Banka havalesi için hesap bilgilerim:
Zeynep Şensoy
Garanti Bankası
İstanbul - Yeniköy Şubesi
TR69 0006 2000 4620 0006 6826 03

Başka sorularınız için?

Whatsapp üzerinden iletişime geçmek için buraya tıklayın.

Diğer Eğitimlerim