6 Hafta Karşılıklı & Online Yüz Yogası

Ameliyat, botox ya da dolgu olmadan güzel kalabileceğinizi biliyor musunuz?

Tıpkı vücudumuz gibi, yüzümüz de kaslardan oluşur ve bu kaslar aktif olduğu sürece, yüzümüz genç ve diri bir görünüme sahip olur. Yüz Yogası, yüz bölgesinde seneler içinde mimiklerimiz ile oluşturduğumuz kırışıklıkları ve belli bölgeleri pasif bırakarak oluşan sarkmaları önlemek amacıyla geliştirilmiş tamamen doğal yüz egzersizleridir.

Bu dönem katılımcılarla 8 ve 9. Online Yüz Yogası sınıfını açacağız. Artık birçok anlamda benim de tecrübe kazandığım bu online ders formatından eminim sizler de fayda göreceksiniz.

Online Derslere Katılanlar Ne Dedi?

Birebir çok alaka gösterileceği ve bu kadar geniş kapsamlı olacağı aklıma gelmezdi. Hocamız hepimizi ders sırasında ekrandaki görüntümüze bakarak yönlendirdi. Sonrasında bireysel olarak görüştüğünde kişisel olarak hangi bölgelere ağırlık vermemiz gerektiğini söyledi. Beslenme, cilt bakımı gibi konularda da tavsiyeleri sayesinde bütüncül bir yaklaşımla bizi yönlendirdi. Dersler bittikten aylar sonra bile bizimle görüşlerini paylaşmaya devam ediyor. Derslere ömür boyu erişim olması da ayrı güzel.

Zeynep, İzmir - Akademisyen

Online dersler etkileşimli olduğu için oldukça faydalı. Zeynep Hoca sizi gördüğü için hareketleri doğru yapmanız konusunda sizi yönlendiriyor. Aşamalı bir ders sistemi olduğu için de her hafta ilerleme kaydediyorsunuz. Whatsapp üzerinden Hoca’ya istediğiniz zaman ulaşıp, soru sorabilme rahatlığınız da var. Sisteme üye olduğunuz için, geçmiş dersleri istediğiniz zaman açıp uygulayabilirsiniz. O hafta "dersiniz olduğu" fikri; hareketleri yapma, yüzünü temizleme gibi konularda ayrıca güdüleyici oluyor. Ben online ders tecrübemden memnun kaldım. Tavsiye ederim.

Sevda Aslan, Ankara - Öğretmen

Online dersler birebir sınıf ortamından farksız. Öyle ki Zeynep bir anda size yanlış bir harekette bulunduğunuzu söyleyebiliyor. Yani herşey olması gerektiği gibi proaktif. Kendi adıma yüz yogasının bir üst seviye kursunun açılmasını bekliyorum, şayet olabiliyorsa... Tereddütsüz katılın derim, çok şey öğreneceksiniz!

Demet Topçu - Kamu

Dersler; çok güzel, yeterli ve tam umduğum gibiydi. Devamında her zaman ulaşılabilmesi mükemmel

Defne Çevik, İstanbul - Jeoloji Yüksek Mühendisi

Gayet ciddiye alınan ve öğrencilerin büyük bir titizlikle takip edildiği ve yaptığımız pozların doğru ve düzgün bir şekilde yapıldığı bir platform. Eğitim sürecinden çok iyi istifade ettik.

Zeynep Filiz, Ankara - Güzellik Uzmanı

Kesinlikle yüzümdeki kırışıklarda ve yüzümün sıkılığında değişim oldu. Ayrıca iyi bir motivasyon ve hayat boyu kullanabileceğim bilgiler edindim.

Yasemin, İstanbul

Zeynep’in ilk online grubunun katılımcılarındanım. Yüz Yogası Atölyelerine uzun zamandır katılmak istiyordum. Ancak bulunduğum şehir İstanbul'a yakın olmasına rağmen bir türlü olduramamıştım. Online nasıl olur? Olur mu, olmaz mı derken katıldım. İyi ki katılmışım! Bu ilk internet üzerinden bir atölyeye katılımımdı. Bu yüzden hepsi böyle oluyor sanmıştım. Ama yanılmışım. Bir kere dersler biteli neredeyse 6 ay olmasına rağmen hala Whatsapp grubundan bizimle iletişimi devam ediyor. Aklımıza takılanları hala rahatça soruyoruz. Dersin kayıtlarına ulaşabiliyor olmakta çok büyük bir avantaj. Zeynep’in samimiyetinden, sıcaklığından bahsetmeme gerek bile yok. Eğer sabırlı ve istikrarlı bir şekilde devam ederseniz, şahane sonuçlar alıyorsunuz. Zeynepcim, orta seviye yüz yogası derslerini sabırsızlıkla bekliyorum :))

Selda, Kocaeli - Öğretmen

Dersler genelde güzeldi, sınıf mevcudu biraz daha az olabilir. VIP sınıf tarzı bir uygulama yapılabilir. Bunun yanında yoğun bir program yerine her hafta bir veya iki saatlik hoca eşliğinde uygulamalar yapılabilir. Teşekkürler.

Aslı, Eskişehir - Fizikçi

Her şey son derece kolay oldu. Kayıt katılım, derslerin işleyişi, sorunsuz devam etti.

Sema Cengiz, İstanbul - Mimar

Zeynep Hanım'la Yüz Yogası'ndan çok memnun kaldım. Derslerin canlı olması, anında yanlış yapılan hareketin düzeltilmesi, ayrıca tüm derslerin kaydedilmesi ve katılamadığımız dersleri sonradan izleyebilmemiz, bize verilen şifre ile her zaman satın aldığımız 10 Haftalık dersten yararlanabiliyor olmamız, hem güvenilirlik hem uzun soluklu etki için önemli diye düşünüyorum. Tavsiye ediyorum

Tuğba, Kocaeli - Öğretmen

Çok memnun kaldım. Online ders ortamında çalışıyor olmamız bizimle birebir ilgilenilmesine hiç engel olmadı diyebilirim.

Melike, İstanbul - Özel Sektör

Çok faydalı bir tecrübeydi ve dersler bittikten sonra da istediğimiz zaman tekrar videolardan açılıp seyredilebilinmesi kalıcılığı arttırıyor. Herkese tavsiye ederim.

Semra, Bursa - Grafiker

Kesinlikle çok etkili oldu. Çekinceler normal... ben de Instagramda ki takipçilerinize verdiğiniz online derse katıldıktan sonra hemen kayıt yaptım. Çünkü tek derste bile çok etki edince "7 haftada kim bilir ne kadar fark eder" dedim ve doğru düşünmüşüm. 7 hafta süresince her gören "Yüzün parlıyor ne yaptın?" diyordu, "Yüz yogası yapıyorum." deyince , "Bana da birkaç hareket göster" diyorlardı. Ama şunu da belirtmek isterim, disiplin önemli! Hocanın verdiği dersleri yapmak ve sonrasında arada devam ettirmek çok iyi sonuçlar aldırıyor. Zeynep Hocam hakkınızı teslim etmek gerek. Kazandığınız paranın her kuruşunu hakediyorsunuz. Sevgiler ☺

Riyal, Şanlıurfa - İşletme

Merhaba, öncelikle derslere başladığım süre içinde kendim de gördüğüm değişikliği fark ediyordum. Bana öyle mi geliyor derken çevremden de bana güzel yorumlar geliyordu. "Yüzüne ne yaptın?... Zayıfladın mı?" ya da "Botox mu yaptırdın?" yorumlarını alınca doğru yerde, doğru hareketlerle yüzüme yeni bir nefes aldırdığım için kendime verdigim hediye bir yoga felsefesi içinde kollektif bir aileyiz. Sevgiler

Binnur Satıcı, İstanbul, Designer

Zeynep Hanım sayesinde kozmetik harcamalarım bitti. Bunca yıldır yaptığım ama hiç sonuç alamadığım üstüne bir sürü de harcama yaptığım... Benim ihtiyacım olan herşeyi Zeynep Hanım öğretti. İyi ki var. Enerjisi, samimiyeti ve verdiği eğitim eşsiz...

Halime, Kayseri - Memur

Umduğumdan fazlasını buldum diyebilirim. Derslerin etkisini gözlemleyebiliyorum. Sadece yüz temizleme esnasında veya en sondaki cilde yağ ile masaj yapılmasını öğrenmek bile benim için çok önemliydi. Derslere düzenli katılıp, tekrarı ile hareketlerin ayrıntısı öğrenildikten sonra araba kullanırken veya evde herhangi bir işi yaparken de yapılabileceğini farkettim. Çok teşekkürler. Bu aralar aksatsam bile ilk fırsatta tekrar eski videoları izleyerek yeniden başlayacağım.

Özlem Helva, Güney Afrika - Jeofizik Mühendisi

Online tekniği böyle profesyonel bir hoca ile birleşince derslerimiz çok verimli geçti. Zeynep hepimizle tek tek ilgilendi. Ders sonrası ödevler vererek yüz yogasına bizi alıştırdı. Ve hatta dersler bittikten sonra da bizi hiç boş bırakmadı. Ya bize sorular sordu ya da sorularımızı cevapladı. Hatta yüzyüze görüşme planlayarak cildimizi yakından takip etti. Zeynep’i tanıdığım için kendimi çok çok şanslı hissediyorum. Sevgili Zeynep ve eşi Ömer, iyi ki varsınız!

Eda Benli, İstanbul - Matematik Mühendisi

Derslerin online yapılması, İstanbul haricinde bir şehirde yaşadığım için benim adıma çok büyük fırsattı. Karşılıklı yapılan bu dersler esnasında Zeynep Hanımın sizi görerek, takip etmesi hata yapma riskinizi nerdeyse sıfırlıyor. Ders sonrasında grubunuzdaki insanların ve sizin sorularınız Zeynep Hanım'ın tecrübesiyle cevaplanıyor ve Zeynep Hoca'mın motivasyonuyla hafta boyunca ödevler yapılıyor. Gerçekten hakkını verirseniz yüzünüzde ciddi ilerlemeler yakalama şansına sahipsiniz. İleri seviye derslerin açılmasını büyük bir heyecanla bekliyorum.

Gizem, Ankara - Uzman

Zeynep, mükemmel pozitif enerjili harika bir hoca. Dersleri online bir ortamda bu kadar etkili veriyor olmasını takdir ederek karşıladım ve çok keyif aldım. Derslere haftaiçi akşam 8 gibi haftada bir katılmak pratik açıdan çok uygun çünkü herkes gündüz işiyle meşgul, haftasonu da her hafta katılmak mümkün olmayabilir. Ayrıca dersi kaçırırsanız, Zeynep dersin videosunu derse kayıtlı öğrencilerine ömür boyu erişime açıyor. Yüz Yogası'nı yüz bakımı için çok etkin ve faydalı buldum. Herkese tavsiye ederim.

Özge Ünal, İstanbul - Akademisyen

Zeynep çok başarılı, enerjisi yüksek, herkesle tek tek ilgilenen bir eğitmen. Özellikle bu nedenle, her haftayı büyük heyecanla beklediğim bir program oldu. İleri seviye eğitimini de mutlaka almak istiyorum.

Neyir İren, Çorlu - Ev Hanımı

Zeynep Hoca ile birebir yüz yogası yapma imkanı hayatımdaki en büyük şanslarımdan birisi. Dersler başlayana kadar tereddütlerim olmuştu. Dersler başlayıp da Zeynep Hoca ile tanışınca kafadaki bütün soru işaretleri "iyi ki"ye dönüşüyor. 35 yaşıma, ideal kiloma rağmen yoğun bir gıdıya ve fazlaca tombik yanaklara sahipken, yüz yogası 10. dersten sonra evrim geçirmiş gibiydim. İnanılmaz bir değişim ve pozitif yorumlar gelmeye başlayınca birkez daha anladım ki Zeynep hocam benim en büyük şansımdı. Çok şey öğrendim ben Zeynep hocamdan. Keşke çoook daha önce kesişseydi yollarımız. Kelimeler cümleler az kalır Zeynep hocayı ve verdiği eğitimi anlatmaya. Dersler biteli neredeyse bir sene olmasına rağmen ne zaman ve hangi konuda olursa olsun Zeynep hocaya ulaşılabilirlik gibi bir zenginlik de var. Saymakla anlatmakla bitmez Zeynep Şensoy.

Ecrin, Ankara - Memur

Zeynep Şensoy’u katıldığı bir tv programında gördüm ve nette araştırma sonucu dersine kayıt oldum. Enerjisini sevmistim... samimi, güvenilir ve tatlı biri olarak. Şükürler olsun ki hislerim beni yine yanıltmadı ve kendisinin derslerini heyecanla bekliyordum ve yüz yogasını bana deli gibi sevdirdi ve arkasından bende eğitmenlik aldım. Kendisinin bana kattıklarından dolayı herkesin huzurunda bir kez daha minnetlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. Namaste

Gülbin Semerci, İstanbul - Yoga Eğitmeni

Karşılıklı iletişimin olduğu, düzenli uygulandığında kesinlikle yüz ovalini toparladığı ayrıca kronik boyun ağrıma çok iyi gelen bir çalışma oldu.

Ayşe, Adana - Pazarlama

Zaten Youtube videolarını çok beğeniyordum. Online dersleri beklentimin çok üstünde oldu. Ders kayıtlarına istediğimiz zaman ulaşabilmemiz de mükemmel bir hizmet.

Şilan Kaygusuz, İstanbul - Bankacı

Yüz Yogası'nı uzun zamandır çeşitli kaynaklardan takip ediyordum. Ancak, düzenli olarak aldığım bu on haftalık online programdan ve verilen günlük çalışmalardan sonra fayda görebildim. Bununla birlikte yüzümü de tanıdım. Şöyle ki, her insanın kas yönleri aynı, fakat her yüzün (zayıf/güçlü) olan kas yapısı farklı. Eğitimin sonunda verilen programa ek ve alternatif olarak kendi programımı da Zeynep Hoca ile oluşturduk. Derslere ömür boyu erişim hakkı da, yüz yogasının hayatında kalmasını yine yeniden başlayabilme imkanı sağlıyor ve tabi Whatsapp grubumuzdan Zeynep Şensoy’a takıldığımız noktalarda sürekli danışıyoruz. Son olarak söyleyebilirim ki, düzenli uyguladığımda hedeflediğim sonuca kısa sürede ulaşabildiğimi gördüm. Teşekkürlerimle... Sevgiler,

Mehtap Doğan, Bursa - Sigortacı

İlk defa yüz yogası ile Zeynep Hanım'la tanıştım. Kesinlikle muhteşem, yüz yogası yaptığımı bilmeyen arkadaşlarım değişikliği farketti. Maalesef online derslerden sonra kendim devam edemedim ama sürekli planlıyorum. Teşekkürler Zeynep Hanım

Nur Tan, İstanbul - Akademisyen

Merhabalar, Zeynep hocamızla birlikte 20 kişilik online bir sınıfta çeşitli meslek gruplarından katılım gösteren arkadaşlarımla beraber verimli, eğlenceli ve ciddi etkilerini gördüğümüz bi yüz yogası programımız oldu. Zeynep hocamızın danışmanlığı ve yönlendirmesiyle grup arkadaşlarım ve benim yüz analizimizi yaptı ve deforme olmuş bölgelerin daha çabuk toparlanması adına hem kişiye özel hemde genel yüz yogası programı oluşturarak temizleme tekniği, yüz yogası ve masajlama tekniğiyle birlikte cildimizde ciddi toparlanma ve verdiği maske tarifleriyle bizi ışıl ışıl parlayan canlı bir cilde kavuşturdu. Teşekkürler Zeynep Hocam

Neriman Tunbul, Edirne - Akademisyen Adayı

Uzun bir yolculuk bu elbette.. Hemen her şey olsun isteyenler için kötü bir haberim var; öyle bir şey yok! Olmasın da zaten.. Kendinizle ilişki kurmanın başka bir yolunu öğreniyorsunuz.. Sabrı, çabayı, istikrarı ve bunları yaptığınızda yüzünüzün size verdiği cevabı şaşkınlık ve mutlulukla görüyorsunuz. Ayrıca doğru bilgiyi doğru insandan alabilmek çok önemli. Zeynep; teşekkür ederiz. Orta seviye derslere başlamayı bekliyoruz.

Pınar İçemer, Ankara - İçmimar

Aynaya bakış açım değişti. Sanki botox yaptırmış gibiyim, kaçırılcak gibi değil.

Sara Koral Aykar, İletişim

Zeynep hanım, tanıdığım en pozitif, samimi ve süper enerjik bir insan; onunla çalışmaya başladığımda cildimi hiç tanımadığımı ve temizlemeyi bilmediğimi anladım. Beraber yapılan derslerde temizleme tekniklerini ve yüz kaslarımı çalıştırmayı öğrendim. Kendisine herşey için çok teşekkür ediyorum.

Deniz Akdoğan, İstanbul - Ev Hanımı

Online Dersin Avantajları #1

Online, Canlı, Karşılıklı Ders

Size 3 avantaj birden. Kendi konfor alanınızdan çıkmadan, dünyanın neresinde olursanız olun derslere rahatlıkla katılabileceksiniz. Hem de haftada 1 saat yapacağımız online derslerin bir farkı var. Sadece siz beni seyretmeyeceksiniz... ders sırasında ben de sizi görüp, pozları düzeltmeniz gereken yerlerde size anında yardımcı olacağım.

Online Dersin Avantajları #2

Ömür Boyu Derslere Erişim

Bir şekilde canlı derse katılamadınız diyelim... Hiç problem değil! Çünkü online dersler kayıtlı olacak ve bu derslere sonrasında da ömür boyu erişim hakkına sahip olacaksınız.

Online Dersin Avantajları #3

Kapalı Whatsapp Grubu

Küçük birşey gibi görülse de 3.sezonunda rahatlıkla söyleyebilirim ki bu derslerin en güzel yanlarından biri de kapalı whatsapp grubumuzun olması. Burada ben sizin telefonunuzdaki kişisel sağlık koçu gibi oluyorum. Ama sadece ben değil gruptaki herkes bir diğerini tetikliyor... Birimizde olan değişim, diğerlerine ilham veriyor. Siz de yüz yogasıyla değişime katılanlardan olmak isterseniz, bu sezon son kez açacağım sınıflardan birine kayıt olmanızı tavsiye ederim.

Canlı Yayın Seçenekleri

Kayıt olurken aşağıdaki seçeneklerden birini seçmeniz gerekmektedir.

Salı Sabah Grubu

26 Kasım'dan 31 Aralık'a
Her Salı 10:15 - 11:15 (İst. Saati)

Çarşamba Akşam Grubu

27 Kasım'dan 1 Ocak'a
Her Çarşamba 20:45 - 21:45 (İst. Saati)

Pazar Akşam Grubu

1 Aralık'tan 5 Ocak'a
Her Pazar 20:45 - 21:45 (İst. Saati)

6 Haftalık Atölye Takvimi

  1. . Hafta: Yüz Temizliği, Yanak ve Çene Pozları
  2. . Hafta: Yanak ve Dudak Kenarları için Pozlar
  3. . Hafta: Yüz Masajı ve Göz Çevresi için Pozlar
  4. . Hafta: Alın Bölgesi
  5. . Hafta: Boyun ve Dekolte Bölgesi için Pozlar
  6. . Hafta: Tam Yüz RutiniDersin Başlamasına Kalan Süre

Gün
-
Saat
:
Dakika
:
Saniye


Kayıt Formu

Ücreti:


12 ay Taksit seçenekleri ile

600 500 ₺

Sıkça Sorulan Sorular

Fatura alabilir miyim?

Tabiki. Eğitimin fiyatına KDV dahildir. Ödeme sonrası faturanızı size yollayabilirim.

Nakit ödeme yapabilir miyim?

Tabii ama lütfen yukarıdaki kayıt formunu da doldurun ve havalenizin açıklamasına adınızı tekrar yazın.
Hesap Banka havalesi için hesap bilgilerim:
Zeynep Şensoy
Garanti Bankası
İstanbul - Yeniköy Şubesi
TR69 0006 2000 4620 0006 6826 03

Derslere Nasıl Katılabileceğim?

Mobil uygulama veya Bilgisayar programı ile akıllı telefonunuzdan, tablet veya bilgisayardan derslere katılabileceksiniz.

Siz Beni Nasıl Göreceksiniz?

Akıllı telefon veya tabletinizin kamerasından veya bilgisayarınıza bağlı webcam ile.

Ya dersi kaçırırsam?

Paniğe hiç gerek yok! Bütün dersler kayıt ediliyor olacak. Bu videolara sizin ömür boyu erişim hakkınız var. Ama bu derslerin asıl büyüsü canlı ve KARŞILIKLI yapabiliyor olmamız! Bunu 7 hafta boyunca yapabilecekler eminim çok faydasını görecek. O yüzden size en uygun canlı dersi seçip ona göre programınızı yapmanızı ve çevrenizden gelecek program değişikliklerine karşı disiplininizi bozmamınızı şimdiden tavsiye ederim.

Başka sorularınız için?

Whatsapp üzerinden iletişime geçmek için buraya tıklayın.Hiç Yüz Yogasını Duymamıştım Diyorsanız...

Yogadayoga Youtube Kanalımda genel seyirci kitlesine hitap edecek seviyede yaptığım kısa yüz yogası videolarım var. Eğer daha önce hiç yüz yogasını duymadıysanız aşağıdaki video size bir fikir verir diye düşünüyorum. Bu eğitimde ise sizleri kişisel olarak tanıyor olacağımdan ve bana 10 haftanızı ayıracağınızdan daha yoğun ve etkili bir program sizi bekliyor olacak.

Diğer Eğitimlerim

6 Hafta Karşılıklı & Online Hatha Yoga


Gaziantep'te Yüz Yogası Atölyesi


Hamile Yogası
Video Eğitim Serisi