Hamile Yogası
Video Eğitim Serisi

Bu sayfadaysanız büyük ihtimalle hayatın en büyük mucizelerinden birini yaşıyorsunuz. Herşeyden önce bu kutsal yolculukta sizi tebrik ederim. Benim de hamilelik günlerimin son evresinde (yıl 2017) hazırladığım bu video eğitimin aynı yolda yürürken size de şifa olmasını dilerim.

Amacımız Ne?

Hamilelik hem fiziksel hem de duygusal olarak yaşanmadan anlaşılamayacak bir süreç. Bir taraftan vücudunuz çok ciddi bir fiziksel dönüşüm geçiriyor, bir tarafta da bir bedenin içinde iki kalp atmaya başlıyor. Aslında dert edilecek birşey yok... doğal olarak herşey mucizevi bir şekilde ilerleyecek. Ortada sadece bir problem var... o da ne yazıkki hayatlarımız doğal olmaktan uzaklaştı! Günlük yaşamamımızdaki hareketsizlik, topraktan uzak şehir hayatı, çalışma ortamındaki stres... bunların hepsi o doğal süreci baltalıyor. İşte hamile yogası yapmakta benim amacım; bir taraftan fiziksel olarak bedenimi doğum anına hazırlanmak, diğer taraftan da bütün hamilelik sürecinde içimde taşıdığım canla kurduğum bağlantının kalitesini arttırmak.

Bu Eğitimin Avantajları #1

Hamileden Hamileye Ders

Vücudunuzdaki farklılıkları hamile olarak hisseden ve frekans olarak uyuştuğunuz bir eğitmenle çalışmanın bu süreçte hem sizin hem de bebeğiniz için çok kıymetlı olacağını düşünüyorum. Umarım hayatlarımızın aynı döneminde buluşacağımız bu dersler size hem fiziksel hem de ruhsal olarak şifa olur.

Bu Eğitimin Avantajları #2

Dolu Dolu İçerik

Video Ders Listesi

Aşağıdaki (13 video / ~10 saatlik video) derslerin tamamına bilgisayar, telefon veya tabletinizden erişebileceksiniz.

1. Ders: Güneşe Selam
Süresi: 36:49
2. Ders: Kasıklarımız Rahatlasın
Süresi: 1:01:29
3. Ders: Biraz Derinleşelim
Süresi: 52:59
4. Ders: Bacaklara Yoğunlaşarak Tüm Vücut
Süresi: 58:02
5. Ders: Kollarımız ve Ust Beden
Süresi: 1:02:22
6. Ders: Hepsi Beraber
Süresi: 47:34
7. Ders: Öğrendiklerimizle Biraz Daha Derine
Süresi: 1:00:30
8. Ders: Omuzlar ve Kasıklar Çalışsın
Süresi: 1:04:43
9. Ders: Tüm Vücut
Süresi: 1:06:47
10. Ders: Doğum Sancıları için Pozlar #1
Süresi: 11:05
11. Ders: Doğum Sancıları için Pozlar #2
Süresi: 13:48
Bonus YT - Evde Hafif Tempo Yürüyüş
Süresi: 24:00
Bonus YT - Hamile Yogası Kısa Ders
Süresi: 27:00
Videoların Açıklamalı Listesine Bakın

Not: Bonus YT videoları Youtube kanalımdan da reklamlı olarak bulunmaktadır.

Bu Eğitimin Avantajları #3

Ömür Boyu Sizin!

Dersin içeriğine telefon, tablet veya bilgisayarınızdan ister Yogadayoga Öğrenci Paneli web adresinden ister uygulama olarak bundan sonra ömür boyu erişebileceksiniz.

Bu Eğitimin Avantajları #4

Ayda 1 Canlı Ders

Video dersleri doğası gereği statik ve monolog dersler olduğunda bu pratiklerin her katılımcının 9 ay boyunca katılabileceği bir de aylık canlı derslerim olacak. İnternet üzerinden yaptığım diğer canlı derslerimle aynı formatta olacak bu derslere dünyanın neresinde olursanız olun katılabileceksiniz.

Bu Eğitimin Avantajları #5

Whatsapp Grubumuz

Sizlere sadece hazırladığım videoları verip, yanınızdan ayrılmak istemem. Çok kıymetli bir süreçtesiniz ve bu süreçte sizinle aynı yolculukta olan diğer kişiler (ve benimle) direk irtibatta olacağınız bir grubumuz olacak. Derse kayıt olunca 1 yıl boyunca bu grupta olma hakkınız var. Ders videoları, günlük egzersizler ve hamileliğiniz hakkında fikir alışverişinde bulunabileceğiniz bu grupta olmanın faydasını hemen göreceğinizi umuyorum.

Sıkça Sorulan Sorular

Hamile Yogasını kimler yapabilir?

Doktorunuz herhangi bir kısıtlama getirmediği sürece hamileliğin 16. haftasından doğuma kadar bütün anne adayları Hamile Yogası yapabilir. Hatta umarım maddi manevi şifa olur.

Hamile Yogasını kimler yapamaz?

Eğitimi satın almadan önce lütfen doktorunuza bu konuda danışın. Eğer doktorunuz bu süreçte herhangi bir sebepten dolayı size hareket kısıtlaması getirdiyse lütfen doktorunuzun tavsiyesine uyun ve dersi almayın! En önemli şey yavrumuzu kucağımıza sağlıkla almak.

Beğenmezsem iade edebilir miyim?

Bu derse kayıt olduğunuzda bütün videolara anında erişiminiz olacağından kayıt olduktan sonra iade ne yazıkki yapamıyoruz. Dersler hakkında fikir edinmek için aşağıda Youtube kanalımda bulunan Hamile Yogası dersimi seyredebilirsiniz.

Nakit ödeme yapabilir miyim?

Tabii yukarıdaki formu havale seçeneği ile doldurduğunuzda hesap bilgilerini göreceksiniz.

Başka sorularınız için?

Whatsapp üzerinden iletişime geçmek için buraya tıklayın.Kararınızı Vermeden Önce Beraber Bir Ders Yapalım!

Yogadayoga Youtube Kanalımda bu süreçte çektiğim bir dersin videosu herkese açık olarak mevcut. Size tavsiyem bu eğitimi almaya karar vermeden önce o eğitimi yapmanız. Bakın bakalım, frekansımız tutuyor mu? Hoşunuza gidiyor mu? Eğer beğenirseniz bu video eğitim serisindeki videolarda büyük ihtimal hoşunuza gidecektir.

Diğer Eğitimlerim

Antalya Hatha & Yüz Yogası Kampı
28 Ekim - 1 Kasım 2020


6 Hafta Online Yüz Yogası
Kış 2020


6 Hafta Online Hatha Yoga
Kış 2020