Gaziantep'te Yüz Yogası Atölyesi

30 Kasım 2019, Cumartesi 14:00 - 16:00

Ameliyatsız, botoxsuz ya da dolgu olmadan güzel kalabileceğinizi biliyor musunuz?

Tıpkı vücudumuz gibi, yüzümüz de kaslardan oluşur ve bu kaslar aktif olduğu ölçüde, yüzümüz genç ve diri bir görünüme sahip olur. Yüz Yogası, yüz bölgesinde seneler içerisinde mimiklerimiz ile oluşturduğumuz kırışıklıkları ve belli bölgeleri pasif bırakarak oluşan sarkmaları önlemek amacıyla geliştirilmiş tamamen doğal yüz egzersizleridir.

Atölye kapsamında, size uygun bir tonikle yapacağımız parmaklarla yüz germe, kas çalışmaları ve cilt analizi ile cildinizi daha iyi tanıyacak ve günlük 20 dakikalık yüz yogası seansını öğreneceksiniz. Akupunktur noktalarını, baş boyun masaj tekniklerinin de bir kısmını öğreneceğiniz bu atölyenin sonunda, baş ve boyun ağrılarınızın da hafiflediğini fark edeceksiniz.

Zamanı: 27 Nisan 2019 Cumartesi günü 14.00-16.00

Ücreti: 200 ₺ (Ödeme Stüdyoda)

Yer: Deniz Samli Concept Store,
Gaziantep

Telefon: 0533 270 33 72

Dersin Başlamasına Kalan Süre

Gün
-
Saat
:
Dakika
:
Saniye


Sıkça Sorulan Sorular

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Stüdyoda derse girmeden önce ödemeyi yapabilirsiniz.

Hiç Yüz Yogasını Duymamıştım Diyorsanız...

Yogadayoga Youtube Kanalımda genel seyirci kitlesine hitap edecek seviyede yaptığım kısa yüz yogası videolarım var. Eğer daha önce hiç yüz yogasını duymadıysanız aşağıdaki video size bir fikir verir diye düşünüyorum. Bu eğitimi ise karşılıklı yüzyüze yapıyor olacağız. Pozları doğru yaptığınızdan emin olmak, kendi cildinize özel durumlara dair soru sormak için iyi bir fırsat olacağına inanıyorum.

Diğer Eğitimlerim

6 Hafta Karşılıklı & Online Yüz Yogası


6 Hafta Karşılıklı & Online Hatha Yoga


Hamile Yogası
Video Eğitim Serisi