Antalya Geyikbayırı Kampı
14 - 17 Kasım 2019

Kamp Tarihlerimiz:
14 - 17 Kasım 2019 Perşembe'den Pazar'a

Geyikbayırı, Antalya Havaalanı'na yaklaşık 40 dakikalık mesafede Torosların eteğinde büyülü bir yer. Yamaç sporlarıyla ilgilenenler için Avrupa'nın en iyi parkurlarından biri olan bu alanda biz umarım muhteşem bir Hatha ve Yüz Yogası deneyimi yaşayacağız. Perşembe'den Pazar'a sürecek olan kampımızın detaylı programı için lütfen kataloğu inceleyin.

Kamp Kataloğu

Önceden Katılanlar Ne Dedi?

Benim yaptığım kamplardan bahsetmemin yerine katılanların birşeyler demesi çok daha değerli. Ama Geyikbayırı Kampı'nı bu sene ilk defa yapacağız o yüzden henüz yorum yazabilecek kimse yok :/ Ama en azından eğitimler konusunda bir fikir vermesi ümidiyle Maçahel Kampıma katılanların yazdıkları yorumlarını buraya ekliyorum. Umarım karar vermenize yardımcı olur.

Muhteşem 5 gün geçirdim ve gerçekten çok güzel bir deneyimdi. Gelmeden önce biraz endişe duymama rağmen, broşürde yazdığı gibi gerçekten her seviyeye uygun bir kamp. Bunun en büyük nedeni Zeynep’in herkesin uygulayabileceği şekilde ve güzel anlayatışıdır. Hiç yorulup, usanmadan herkesin tüm talep ve sorularına yetişti. Doğa ile içiçe yoga, yüz yogası ve yürüyüş birleşince ruhumuz ve bedeninimiz en güzel şekilde dinlendi. Üstüne birde güleryüzlü insanlarla tanışma ve sohbet eklenince telefonun çekmemesi bile rahatsız etmemeye başlıyor. Tekrardan herşey için teşekkür ederim. Seneye tekrardan buluşmak dileğiyle.

Ceylan, Londra

Başlangıç Seviyesi

Şehir hayatının yoğun koşturmacasında, ruh-beden-zihin bütünlüğünü sürekli dengede tutmak oldukça zorlaşıyor. 2 Yıldır Maçahel Yoga kampı, asi ve özgür doğada hem iç benliğimle yüzleşme, beden farkındalığımı geliştirme imkanı sağlıyor. Zeynep’in telkin destekli yoga çalışmalarının, bedensel farkındalığımı geliştirmemde çok faydası oldu.. Maçahel ve Yoga kaçış ya da savaşın olmadığı insanın zirve noktası daha ne olsun .. Maçahel, Yoga, Şensoy ailesi her yaz vazgeçilmezimizsiniz sağolun, varolun.

Aslı Tamtürk, İzmir - Endüstri Mühendisi

2+ Yıldır Yoga Yapıyorum

Bu sene 6. kampıma gittim. Ruhum ve bedenim için ayırdığım en kıymetli vakitimin bu kamplar olduğuna inanıyorum. Harika bir doğa içerisinde yapılan bu kampları iple çekiyorum. Kendime verdiğim en değerli hediye bu kamplar daha niceleri olsun, daha nicelerine gelebileyim inşallah. En içten teşekkürler.

Meral Friedlander, İstanbul - Fotoğrafçı / Tasarımcı

2+ Yıldır Yoga Yapıyorum

Dingin zevkli zorlu hayattaki denge gibi daha doğrusu dengeyi bulmak gibi... Macahel Kampı benim için doğayla içiçe olup, onun şartlarına uyum sağlamayı öğreten vücudumun sınırları olduğunu ama aşabildiğimi gösteren bir ayna oldu. Ayrıca tüm aileyle bu kampı yapması; sevgi, doğa, yoganın birleşmesi çok lezzetli. İnşallah seneye 3. Senemiz. Görüşmek üzere Yogadayoga Zeynep hocam ve Ailesi

Hazel, Aşçı - Ankara

2+ Yıldır Yoga Yapıyorum

İlk defa yoga yapan biri olarak zamanın nasıl geçtiğini anlamadığım bir kamp oldu. Gerçekten hem dinlendiğim hemde kendimi keşfettiğim bir kamptı.

Mustafa, Doktor - Kastamonu

Başlangıç Seviyesi

Beklediğimden çok daha fazlasını deneyimledim. Yoga kampı için seçilen yöre, yoga yapılan mekan ve Zeynep Şensoy'un programlayıp uyguladığı yoga pratiği cok başarılıydı. Yoga seansları dışında planlanan doğa ile başbaşa olduğumuz çevre gezileri muhteşem anılar bıraktı bende. Her yıl gelmeyi düşünüyorum. Yerimi şimdiden ayırtıyorum.

Ayşim İncesulu, İstanbul - Çocuk Gelişim Uzmanı

2+ Yıldır Yoga Yapıyorum

TADI DAMAĞIMIZDA KALAN, NASIL GEÇTİĞİNİ ANLAYAMADIĞIMIZ DOĞA HARİKASI KAMPIMIZ .. SAMİMİ DOSTLUKLARIMIZ , DAHA UZUN SÜRE ANLATILACAK BİR SÜRÜ ANIMIZ OLDU..CANIM ŞENSOYLAR HERŞEY İÇİN ÇOOK TEŞEKKÜR EDERİZ..Namaste.

Kübra Solmaz, Kastamonu - Doktor

Başlangıç Seviyesi

Uzun uzun yazmayı istesem de tek kelime ile özetlemek istiyorum: Eşsiz. Benim için eşi benzeri olmayan bir deneyimdi. Zeynepcim yolun açık olsun, güzel yürekli insanlarla beraber yürümen dileğiyle...

Demet, İstanbul - Kamu

Başlangıç Seviyesi

Harika bir deneyimdi hem ruhumuz hem bedenimiz beslendi,yeni arkadaşlarımız oldu.Harika yerler keşfettik çok güzeldi inşaallah seneye tekrarını gerçekleştirme imkanımız olur.

Neriman, Yuva Öğretmeni - Hamburg

Başlangıç Seviyesi

Hayat dolu Zeynep ve ailesi, bu kampta da yoganın temellerini daha iyi anlamamızı sağladılar. Bu kampı önceki kamptan daha tatminkar buldum. Gelişme sevindirici. Zeynep giderek daha usta bir rehber oluyor... tebrikler!

Tuğrul Tamtürk , İzmir - Kurunsal Yazılım Danışmanlık

2+ Yıldır Yoga Yapıyorum

Çok keyif aldım. Zeynep Hoca'nın enerjisi, Maçahel'in güzelliği ve Doğa ile Yoganın bütünlüğü harikaydı.

Melike, İstanbul - Proje Asistanı

2+ Yıldır Yoga Yapıyorum

Maçahel’in soluk kesici doğal güzelliği karşısında yoga ile soluklandık. Yogadayoga Zeynep Şensoy yalnız yüzümüzü gençleştirip güzelleştirmekle kalmadı; ruhumuzu, bedenimizi, zihnimizi de arındırma yolculuğumuzda disiplinli pratiklerle bize rehberlik ve eşlik etti. Bu kamp unutulmaz diyorum. Çok teşekkür ediyorum.

Tülin Ayşıl Gürsoy, İstanbul - Bankacı

2+ Yıldır Yoga Yapıyorum

Hem Maçahel’i, hem yoga pratiğini, hem de Şensoy ailesini bir arada deneyimlemiş tanımış olmanın mutluluğu içindeyim. Her şey baştan sona dört dörtlüktü. Kamp sırasında kurulan arkadaşlıklar, o mükemmel manzarada yapılan hatha ve yüz yogası, doğa içindeki yürüyüşler, yediklerimiz, içtiklerimiz, Karadeniz kültürü... ve tabii ki DedaEna Pansiyonu, sevgili sahipleri ve tatlı mı tatlı Şensoy ailesi. Bize kattıklarınız için sonsuz teşekkürler.

Lale Gürsoy, Amsterdam - Öğrenci

Başlangıç Seviyesi

Güzel insanlarla güzel doğada güzel bir deneyim yaşadık, Maçahel’i cok sevdik. Ne az, ne cok... Ne kolay, ne zor... kamp boyunca dengede kaldık. Zeynep Hoca’nin öğrenci dostu yoga dersleri hepimizin seviyesine göre faydalı oldu. Dönsek de, keyifli tat halen gitmedi. Teşekkürler.

Saide Sak, Ankara - Danışman

Başlangıç Seviyesi

Kampa Geri Sayım

Gün
-
Saat
:
Dakika
:
Saniye


Kamp Kayıt Formu

Ücreti:


12 ay Taksit seçenekleri ile

1800 ₺

Sıkça Sorulan Sorular

Fiyata neler dahil?

İstiyorum ki şu kamp başladıktan sonra en azından kamp boyunca parayı düşünmemeniz. O yüzden Antalya Havaalanından indikten sonra bana emanetsiniz! Kamp bitimine kadar ki bütün masraflar bu fiyata dahildir. (Konaklama, sabah ve akşam yemeği, ara öğün atıştırmaları, Antalya Havalimanından transfer de fiyata dahildir.)

Fiyata neler dahil değil?

UÇAK BİLETİ FİYATA DAHİL DEĞİLDİR. Burayı atlayanlar oluyor o yüzden büyük harflerle yazıyorum. Eğer gelmeye kesin kararlıysanız ve hala sizin için yerimiz varsa bence hemen katalogda belirttiğimiz saatler için olan Antalya uçak biletinizi alın.

Fatura alabilir miyim?

Tabiki. Kamp fiyatına KDV dahildir. Ödeme sonrası veya kampta faturanızı size verebilirim.

Derse katılmayacak yakınlarımı da kampa getirebilir miyim?

Araçlarımızdaki yer sınırı ve kampa katılanlar ile samimi bir ortam olması için bunu tercih etmiyorum.

Daha Önce Hiç Yoga yapmadım. Kampın seviyesine ayak uydurabilir miyim?

Hatha ve Yüz Yogası kamplarım hiç yoga yapmamış katılımcılar için yogaya başlamak açısından en ideal yerler olduğuna inanıyorum. Kamplarım ilk ders başlangıç seviyesi ile başlayıp her ders bir kademe daha derinleştiğimiz şekilde kurgulanmıştır.

Fikrimi değiştirirsem iade alabiliyor muyum?

Ödeme platformlarının aldığı komisyon haricindeki tutarın tamamını kampın başlamasına 1 ay kalana kadar geri alabilirsiniz.

Nakit ödeme yapabilir miyim?

Tabii ama lütfen yukarıdaki kayıt formunu da doldurun ve havalenizin açıklamasına adınızı tekrar yazın.
Hesap Banka havalesi için hesap bilgilerim:
Zeynep Şensoy
Garanti Bankası
İstanbul - Yeniköy Şubesi
TR69 0006 2000 4620 0006 6826 03

Başka sorularınız için?

Whatsapp üzerinden iletişime geçmek için buraya tıklayın.

Diğer Eğitimlerim

6 Hafta Karşılıklı & Online Yüz Yogası


6 Hafta Karşılıklı & Online Hatha Yoga


Gaziantep'te Yüz Yogası Atölyesi


Hamile Yogası
Video Eğitim Serisi