Hatha Yoga Dersi - Online
Orta Seviyesi

PAYLAŞ

Zaten Hatha Yoga pratiği yapanlara özel bu sınıfta amacımız beraber pozlarda biraz daha derinleşmeyi araştırmak olacak. Haftada bir yapacağımız canlı dersleri, isterseniz siz bir sonraki derse kadar her gün yapabileceksiniz.

Ders Takvimi

Çarşamba Sabah Grubu
(06:00 - 07:00)

  • 1. Hafta: 24 Temmuz Salı
  • 2. Hafta: 31 Temmuz Salı
  • 3. Hafta: 7 Ağustos Salı
  • 4. Hafta: 14 Ağustos Salı
  • 5. Hafta: 21 Ağustos Salı
Online Dersin Avantajları #1

Canlı Ders 1 Saat... Kayıt 1 Hafta

Dünyanın neresinden bağlanırsanız bağlanın; sizin beni, benim de sizi gördüğüm online derslerimiz haftada 1 kere. Türkiye saati ile sabah 06:00'da! Ancak derslerimiz kayıtlı olacak ve bir sonraki haftaya kadar kayıtlara sistem üzerinden erişebileceksiniz. O nedenle o haftanın canlı dersini istediğiniz zaman tekrar takip ederek pratiğinizi yapabileceksiniz.

Online Dersin Avantajları #2

Gözüm Üzerinizde

Bu dersleri etkili yapan şeylerin başında pratiği sizinle beraber yapmak yerine, 1 saat boyunca ekranda bütün katılımcıları rahat bir şekilde görebilmem ve anlık olarak müdahale edebilmem oluyor. "Zeynep bacağını biraz daha kaldırabilir misin?", "Aslı omuz başlarını geriye almayı dene"... Küçük gibi görünen, önemli şeyler.

Online Dersin Avantajları #3

Grup Enerjisi

Derslerimiz sadece size özel değil, grup dersi. Bunun katılımcıların "sürekliliği" açısından çok çok önemli olduğunu görüyorum. Eğitim boyunca sınıfa özel bir de WhatsApp grubumuz olacak. Yaptığımız bir ders sonrası katılımcıların oradaki yorumlarının dahi sizi motive edeceğine inanıyorum.

Bedene ve Ruha Şifa bir Hediye

İster kendinize, ister sevdinize 🎁

Senelerdir bu eğitimleri veriyorum ve programın katılımcılara faydalı olduğunu görmek en büyük motivasyonum. Bu eğitimi kendinize bir yatırım olarak almayı düşünüyorsanız harika! Ama sevdiğiniz biri için çok güzel bir hediye de olabileceğini size hatırlatmak isterim. Hediye olarak almak isterseniz, formda "Hediye" seçeneği üzerinden ilerleyin. Sizi temin ederim, alışılmışın dışında, çok güzel bir hediye olacak.

Hangi Sınıfları Seçebilirsiniz?

Aslında dersleri sonradan kayıttan da seyretme şansınız zaten var. Ancak canlı dersler için de her sınıfta sınırlı sayıda öğrenci olabiliyor. Aşağıda sınıfları müsaitliğine göre inceleyebilirsiniz.

Çarşamba Sabahları 6:00 - 7:00

24 Temmuz Çarşamba 21 Ağustos Çarşamba
Her Çarşamba TSİ 06:00 - 07:00

Dersin Başlamasına Kalan Süre

Gün
Saat
Dakika
Saniye

Kayıt Formu

1. GRUBUNUZU SEÇİN:
2. BİLGİLERİNİZİ GİRİN:
3. ÖDEME TERCİHİNİZ:

Ücreti:

 1250₺  1000

16 Temmuz'a kadar erken ödeme

Hediye olarak aldığınız ders için ödeme sonrası hediye biletiniz özel bir link olarak SADECE SİZİNLE paylaşılır. Bu linki siz dilediğiniz gün hediye vereceğiniz arkadaşınıza yollayabilirsiniz. Arkadaşınız linke girdiği zaman istediği grubu seçerek eğitime kaydını tamamlar bu sırada size de ayrıca bilgi maili sistem tarafından gönderilir.

Süreç hakkında aklınıza takılan ayrıca sorular varsa buradan mesaj yazabilirsiniz.

1. HEDİYE VERENİN BİLGİLERİ:
2. HEDİYEYİ ALACAK KİŞİNİN BİLGİLERİ:
3. NOTUNUZ
4. ÖDEME TERCİHİNİZ:

Ücreti:

 1250₺  1000

16 Temmuz'a kadar erken ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

Bu dersler benim seviyeme uygun mu?

O kadar yerinde bir soru ki... öyle süslü cümleler kurup bu işin bilir kişisi benmişim gibi göstermekten hiç haz etmem... ama bana "Hatha Yoga nedir?" diye sorsalar... "Kişinin kendi vücudunun sınır hattında dolaşarak, neticede bedenini genişlettiği bir pratik" derim. Bu şekilde baktığımızda bireysel bir serüven olsa da, o sınır hattında bütün katılımcıların gezinebilmesi için sınıfın bellir bir seviyede olması lazım.

Bu yüzden bu eğitime hiç hatha yoga pratiği olmayanları ne yazık ki alamıyorum. İleri seviyede olmanıza gerek yok ama terimlere aşina olmak online bir derste iletişimimizin rahat olması için şart. Kayıt olmaya kesin karar vermeden önce aşağıdaki videoyu bir yapmanızı tavsiye ederim. Bu videoyu benimle yaptığınızda memnun kalmışsanız, büyük ihtimal bu pratik size çok iyi gelecek.

Fatura alabilir miyim?

Tabiki. Eğitimin fiyatına KDV dahildir. Ödeme sonrası faturanızı size yollayabilirim.

Havale/EFT ile ödeme yapabilir miyim?

Tabii kayıt formunda Havale/EFT seçeneğini işaretleyerek ilerlediğinizde hesap bilgilerini göreceksiniz.

Derslere Nasıl Katılabileceğim?

Mobil uygulama veya Bilgisayar programı ile akıllı telefonunuzdan, tablet veya bilgisayardan derslere katılabileceksiniz.

Ya dersi kaçırırsam?

Paniğe hiç gerek yok! Her dersin kaydına bir sonraki derse kadar panelden erişiminiz var.

ÖNEMLİ NOT: Ders kayıtları sadece dersi alan kişinin kullanımı içindir. Giriş bilgilerinin paylaşılarak başkalarının da panelinize girmesi durumunda üyeliğiniz ücret iadesi yapılmadan iptal edilebilir.

Siz Beni Nasıl Göreceksiniz?

Akıllı telefon veya tabletinizin kamerasından veya bilgisayarınıza bağlı webcam ile.

Başka sorularınız için?

Whatsapp üzerinden iletişime geçmek için buraya tıklayın.

Enerjimiz tutar mı?

Hatha Yoga'da hocanız ile enerjinizin tutması önemli bir etkendir. O yüzden bu soruyu soruyorsanız zaten belli bir idrak seviyesindesiniz demektir. Çok güzel birşey. Enerjimizin tutup tutmayacağını anlamanın aslında en kolay yolu risk alıp bir şans vermeniz olacaktır. Ancak Yogadayoga Youtube Kanalımda genel seyirci kitlesine hitap edecek seviyede yaptığım hatha yoga videolarım da var. Onları bir denemenizi tavsiye ederim. Eğer oradaki dersler hoşunuza giderse büyük ihtimal bu programa katılmaktan çok memnun kalırsınız.