Yüz Yogası + Bantlama
Temmuz - Ağustos (Online)

PAYLAŞ

5 Hafta sonunda hem baştan sona yüz yogası rutinini, hem de yüz bantlama tekniklerini öğrenmeye ne dersiniz? Online yapacağımız derslere ister tam saatinde canlı olarak katılabilir, ister size uygun olacak saatte sonradan kayıttan seyrederek katılabilirsiniz.

5 Haftalık Atölye Takvimi

 • 1. Hafta: Tonikleme & Gülme Çizgileri için Yüz Yogası Pozları
  Gülme Çizgileri için Bantlama Teknikleri
  (Ders süresi: 1 saat 30 dakika)
 • 2. Hafta: Alın Bölgesi için Yüz Yogası Pozları ve Yüz Masajı
  Alın Bölgesi için Bantlama
  (Ders süresi: 1 saat 15 dakika)
 • 3. Hafta: Göz Etrafı için Yüz Yogası Pozları ve Masaj
  Göz Etrafı için Bantlama
  (Ders süresi: 1 saat 15 dakika)
 • 4. Hafta: Dekolte, Boyun ve Gıdı için Pozlar
  (Ders süresi: 1 saat 15 dakika)
 • 5. Hafta: Tam Yüz Rutini
  (Ders süresi: 1 saat)
Online Dersin Avantajları #1

Birbirimizi Görerek

Youtube Kanalımda videolarla yüz yogasını elimden geldiğince anlatmaya çalışıyorum. Ama Youtube videolarının önemli bir eksiği var. O da benim sizi göremiyor olmam. Hareketleri gerçekten doğru mu yapıyorsunuz bilme şansım yok. İşte bu derslerin en büyük avantajı Dünya'nın neresinde olursanız olun, kendi konfor alanınızdan çıkmadan sizin beni, benim sizi görebileceğim bir program olması. Canlı dersler özellikle bu yüzden alternatif kabul etmeyecek kadar faydalı oluyor.

Online Dersin Avantajları #2

Ders Kayıtlarına Ömür Boyu Erişim

5 Hafta boyunca online eğitimlerinizin hepsini baştan sona kaydediyoruz. Bu eğitim kayıtlarına dersten en fazla 24 saat sonra erişiminiz oluyor... Daha da güzel yanını söyleyeyim mi? Derslerin kayıtlarına ömür boyu erişiminiz var (*). Yani eğitimi aldıktan 10 sene sonra bilgilerinizi tazelemek isteseniz bile eğitime baştan sona erişiminiz olacak. Bunun kendinize hayat boyu bir yatırım olmasını umarım.

Online Dersin Avantajları #3

Grup Enerjisi

Derslerimiz sadece size özel değil, grup dersi. Bunun katılımcıların "sürekliliği" açısından çok çok önemli olduğunu görüyorum. Eğitim boyunca sınıfa özel bir de WhatsApp grubumuz olacak. Yaptığımız bir ders sonrası katılımcıların oradaki yorumlarının dahi sizi motive edeceğine inanıyorum.

Bedene ve Ruha Şifa bir Hediye

İster kendinize, ister sevdinize 🎁

Senelerdir bu eğitimleri veriyorum ve programın katılımcılara faydalı olduğunu görmek en büyük motivasyonum. Bu eğitimi kendinize bir yatırım olarak almayı düşünüyorsanız harika! Ama sevdiğiniz biri için çok güzel bir hediye de olabileceğini size hatırlatmak isterim. Hediye olarak almak isterseniz, formda "Hediye" seçeneği üzerinden ilerleyin. Sizi temin ederim, alışılmışın dışında, çok güzel bir hediye olacak.

Hangi Sınıfları Seçebilirsiniz?

Aslında dersleri sonradan kayıttan da seyretme şansınız zaten var. Ancak canlı dersler için de her sınıfta sınırlı sayıda öğrenci olabiliyor. Aşağıda sınıfları müsaitliğine göre inceleyebilirsiniz.

Salı 21:00 Grubu - DOLDU

23 Temmuz Salı 20 Ağustos Salı
Her Salı TSİ 21:00 - 22:00

Çarşamba 21:00 Grubu - DOLDU

24 Temmuz Çarşamba 21 Ağustos Çarşamba
Her Çarşamba TSİ 21:00 - 22:00

Dersin Başlamasına Kalan Süre

Gün
Saat
Dakika
Saniye

Üzgünüm ama bu sınıf doldu!
😳😞😏

Dilerseniz aşağıdaki alana emailinizi bırakın. İptal eden olursa veya bir sonraki eğitim açıldığında ilk size haber verelim.

Emailiniz sadece Yogadayoga tarafından ve sadece bu eğitim konusunda bilgilendirmek için saklanacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Botoks/Dolgu yaptırdım. Bu derslere katılabilir miyim?

Derslerin başlamasına 1 aydan kısa bir süre önce botoks veya dolgu yaptırdıysanız bu derslere katılmanızı tavsiye etmiyoruz.

Sertifika veriyor musunuz?

Bu bir hocalık eğitimi değildir. Yine de yazıcıdan bir katılım sertifikası bastırıp, adresinize gönderebilirdik ama bunu da yapmıyoruz. Emin olun edindiğiniz bilginin hayatınıza katkısını duvardaki bir kağıtta değil, yüzünüz gösterecek.

Fatura alabilir miyim?

Tabiki. Eğitimin fiyatına KDV dahildir. Ödeme sonrası faturanızı size yollayabilirim.

Havale/EFT ile ödeme yapabilir miyim?

Tabii kayıt formunda Havale/EFT seçeneğini işaretleyerek ilerlediğinizde hesap bilgilerini göreceksiniz.

Derslere Nasıl Katılabileceğim?

Mobil uygulama veya Bilgisayar programı ile akıllı telefonunuzdan, tablet veya bilgisayardan derslere katılabileceksiniz.

Siz Beni Nasıl Göreceksiniz?

Akıllı telefon veya tabletinizin kamerasından veya bilgisayarınıza bağlı webcam ile.

Ya dersi kaçırırsam?

Paniğe hiç gerek yok! Bütün dersler kayıt ediliyor olacak. Ve sizin derslerin video kayıtlarına ömür boyu panelden erişim hakkınız var.

Derslerin video kayıtlarını indiremezsiniz ancak Yogadayoga öğrenci panelinize telefon, tablet veya bilgisayarınızdan giriş yaparak ömür boyu izleyebilirsiniz. ÖNEMLİ NOT: Ders kayıtları sadece dersi alan kişinin kullanımı içindir. Giriş bilgilerinin paylaşılarak başkalarının da panelinize girmesi durumunda üyeliğiniz iptal edilebilir.

İade hakkım var mı?

Eğitimin başlamasına 10 gün kalana kadar tutarın tamamı. Sonrasında ise tutarın %50sinı iade olarak alabilirsiniz.

Başka sorularınız için?

Yüz Yogası ders içeriği hakkında sorularınız için Whatsapp üzerinden iletişime geçmek için buraya tıklayın. Teknik sorunlar için lütfen buraya tıklayın.

Hiç Yüz Yogasını Duymamıştım Diyorsanız...

Yogadayoga Youtube Kanalımda genel seyirci kitlesine hitap edecek seviyede yaptığım kısa yüz yogası videolarım var. Eğer daha önce hiç yüz yogasını duymadıysanız aşağıdaki video size bir fikir verir diye düşünüyorum. Bu eğitimde ise sizleri kişisel olarak tanıyor olacağımdan ve bana 5 haftanızı ayıracağınızdan daha yoğun ve etkili bir program sizi bekliyor olacak.