Artvin Macahel
Hatha Yoga & Yüz Yogası Kampı
2022

PAYLAŞ

Kamp Tarihlerimiz:
22 - 26 Haziran 2022 Çarşamba'dan Pazar'a
27 - 31 Ağustos 2022 Cumartesi'den Çarşamba'ya

Artvin-Macahel bizimle veya bizsiz hayatınızda en az bir kere görmeniz gereken bir yeryüzü cenneti. Ama samimiyetle söylüyorum, o doğayı tam olarak deneyimlemek için yoga kampımızın alternatifini ben hayal edemiyorum.

Fırsatınız varsa değil, fırsat yaratıp gelmeniz dileği ile...

BANA GÜVENEN GELSİN 🙏

Programı Söylemiyorum 🤐🤐🤐

7 senedir Macahel'e gidiyoruz. Yaptığımız kampların sayısını artık ben dahi bilmiyorum. Fotoğraflar koyup, yapacaklarımızı anlatarak sizi bu büyülü doğaya gelme konusunda iştahlandırmam o kadar kolay ki... ama yapmayacağım! Bir çılgınlık yapmanızı ve bu seyahate tamamen zuhurata tabii olarak katılmanızı teklif ediyorum. Bizim elbette bir programımız var, ama sizin için her yaşadığınız deneyim bir sürpriz olsun istiyorum. Bu teklifimi kabul edenler hoş geldiniz!

Dipnot: Tabii ki hergün sabah akşam 2 yoğun hatha yoga ve yüz yogası derslerimiz olacak. Onu da artık söylememezlik etmiyorum.

BAVULU TOPLARKEN

Yanınıza Ne Almalısınız? 🧘🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🥾🧦

Tamam program yok ama tabii yanınıza neler almanız gerektiğini en azından söylemem gerekiyor:

  1. Yoga matı - Hergün yogamızı yapacağız. O nedenle ayaklarınızın kaymayacağı bir matınızın olması çok önemli.
  2. Yoga için rahat bir kıyafet - Hergün yapacağımız pratikler aktif dersler olacak. 1saat+ derslerde bünyenize göre ter döktüreceğim size. O nedenle 5 gün için yedekli olarak kıyafetlerinizi getirmeyi bavula koymayı unutmayın.
  3. Tracking ayakkabısı - Macahel 6 köyden oluşan bir bölge, bulunduğumuz köyden civardaki köylere hergün yürüyüş yapacağız ve yollar hep toprak. O nedenle köy yolunda, patikada kaymayacak; kayacak olursanız bileğinizin burkulmasını önleyecek bileği saran bir tracking ayakkabısı her zaman güzel bir yatırımdır.
  4. Tracking bastonu - Köy yolları arasında yürürken vücut postürünüzün düz durmasını sağlayacak şeylerden biri de tracking bastonudur. İster 30 yaşında olun, ister 60 tracking bastonunun da kişiye çok önemli bir yatırım olduğunu düşünüyorum.
  5. Yağmurluk - Karadeniz'deyiz. Yağmurun Karadeniz'de mevsimi olmaz! O yüzden biz tedbirli olacağız. Yağmur-çamurda olsa biz yürüyüşlerimizi yaparız. O nedenle yanınızda katlanabilen, vücudu da iyice koruyan bir yağmurluğunuz mutlaka olsun.
  6. Diğer - Güneş kremi, matara, kitap
PARA MESELELERİ 💸

Ücretin İçinde Olan ve Olmayanlar 📦

Açıkcası benim bu tip kamplarda yapılmasından en hoşlanMAdığım şey, ikide bir ekstra birşeyler için para toplanmasıdır. O yüzden bu kampın ücreti içinde Havaalanı'na indiğiniz andan kamptan ayrıldığınız ana kadar herşey dahil!

Ücrete dahil olmayanlar sadece 1) UÇAK BİLETİNİZ ve 2) KAMPTAN SONRA TRABZON'DA YEMEK.

Kamp Tarihleri

Kayıt olurken aşağıdaki kamp tarihlerinden birini seçmeniz gerekmektedir.

22 - 26 Haziran Kampı (Çarşamba'dan Pazar'a)

22 Haziran Çarşamba 26 Haziran Pazar 2022

27 - 31 Ağustos Kampı (Cumartesi'den Çarşamba'ya)

27 Ağustos Cumartesi 31 Ağustos Çarşamba 2022

Sizden Önce Katılanlar Ne Dedi?

Muhteşem 5 gün geçirdim ve gerçekten çok güzel bir deneyimdi. Gelmeden önce biraz endişe duymama rağmen, broşürde yazdığı gibi gerçekten her seviyeye uygun bir kamp. Bunun en büyük nedeni Zeynep’in herkesin uygulayabileceği şekilde ve güzel anlayatışıdır. Hiç yorulup, usanmadan herkesin tüm talep ve sorularına yetişti. Doğa ile içiçe yoga, yüz yogası ve yürüyüş birleşince ruhumuz ve bedeninimiz en güzel şekilde dinlendi. Üstüne birde güleryüzlü insanlarla tanışma ve sohbet eklenince telefonun çekmemesi bile rahatsız etmemeye başlıyor. Tekrardan herşey için teşekkür ederim. Seneye tekrardan buluşmak dileğiyle.
Ceylan - Londra
Şehir hayatının yoğun koşturmacasında, ruh-beden-zihin bütünlüğünü sürekli dengede tutmak oldukça zorlaşıyor. 2 Yıldır Maçahel Yoga kampı, asi ve özgür doğada hem iç benliğimle yüzleşme, beden farkındalığımı geliştirme imkanı sağlıyor. Zeynep’in telkin destekli yoga çalışmalarının, bedensel farkındalığımı geliştirmemde çok faydası oldu.. Maçahel ve Yoga kaçış ya da savaşın olmadığı insanın zirve noktası daha ne olsun .. Maçahel, Yoga, Şensoy ailesi her yaz vazgeçilmezimizsiniz sağolun, varolun.
Aslı Tamtürk, Endüstri Mühendisi - İzmir
Bu sene 6. kampıma gittim. Ruhum ve bedenim için ayırdığım en kıymetli vakitimin bu kamplar olduğuna inanıyorum. Harika bir doğa içerisinde yapılan bu kampları iple çekiyorum. Kendime verdiğim en değerli hediye bu kamplar daha niceleri olsun, daha nicelerine gelebileyim inşallah. En içten teşekkürler.
Meral Friedlander - Fotoğrafçı, Tasarımcı
Dingin zevkli zorlu hayattaki denge gibi daha doğrusu dengeyi bulmak gibi... Macahel Kampı benim için doğayla içiçe olup, onun şartlarına uyum sağlamayı öğreten vücudumun sınırları olduğunu ama aşabildiğimi gösteren bir ayna oldu. Ayrıca tüm aileyle bu kampı yapması; sevgi, doğa, yoganın birleşmesi çok lezzetli. İnşallah seneye 3. Senemiz. Görüşmek üzere Yogadayoga Zeynep hocam ve Ailesi
Hazel - Aşçı - Ankara
İlk defa yoga yapan biri olarak zamanın nasıl geçtiğini anlamadığım bir kamp oldu. Gerçekten hem dinlendiğim hemde kendimi keşfettiğim bir kamptı.
Mustafa - Doktor - Kastamonu
Beklediğimden çok daha fazlasını deneyimledim. Yoga kampı için seçilen yöre, yoga yapılan mekan ve Zeynep Şensoy'un programlayıp uyguladığı yoga pratiği cok başarılıydı. Yoga seansları dışında planlanan doğa ile başbaşa olduğumuz çevre gezileri muhteşem anılar bıraktı bende. Her yıl gelmeyi düşünüyorum. Yerimi şimdiden ayırtıyorum.
Ayşim İncesulu - Çocuk Gelişim Uzmanı - İstanbul
TADI DAMAĞIMIZDA KALAN, NASIL GEÇTİĞİNİ ANLAYAMADIĞIMIZ DOĞA HARİKASI KAMPIMIZ .. SAMİMİ DOSTLUKLARIMIZ , DAHA UZUN SÜRE ANLATILACAK BİR SÜRÜ ANIMIZ OLDU..CANIM ŞENSOYLAR HERŞEY İÇİN ÇOOK TEŞEKKÜR EDERİZ..Namaste.
Kübra Solmaz - Doktor - Kastamonu
Uzun uzun yazmayı istesem de tek kelime ile özetlemek istiyorum: Eşsiz. Benim için eşi benzeri olmayan bir deneyimdi. Zeynepcim yolun açık olsun, güzel yürekli insanlarla beraber yürümen dileğiyle...
Demet - Kamu - İstanbul
Harika bir deneyimdi hem ruhumuz hem bedenimiz beslendi,yeni arkadaşlarımız oldu.Harika yerler keşfettik çok güzeldi inşaallah seneye tekrarını gerçekleştirme imkanımız olur.
Neriman - Yuva Öğretmeni - Hamburg
Hayat dolu Zeynep ve ailesi, bu kampta da yoganın temellerini daha iyi anlamamızı sağladılar. Bu kampı önceki kamptan daha tatminkar buldum. Gelişme sevindirici. Zeynep giderek daha usta bir rehber oluyor... tebrikler!
Tuğrul Tamtürk - Kurunsal Yazılım Danışmanlık, İzmir
Çok keyif aldım. Zeynep Hoca'nın enerjisi, Maçahel'in güzelliği ve Doğa ile Yoganın bütünlüğü harikaydı.
Melike - Proje Asistanı - İstanbul
Maçahel’in soluk kesici doğal güzelliği karşısında yoga ile soluklandık. Yogadayoga Zeynep Şensoy yalnız yüzümüzü gençleştirip güzelleştirmekle kalmadı; ruhumuzu, bedenimizi, zihnimizi de arındırma yolculuğumuzda disiplinli pratiklerle bize rehberlik ve eşlik etti. Bu kamp unutulmaz diyorum. Çok teşekkür ediyorum.
Tülin Ayşıl Gürsoy - Bankacı - İstanbul
Hem Maçahel’i, hem yoga pratiğini, hem de Şensoy ailesini bir arada deneyimlemiş tanımış olmanın mutluluğu içindeyim. Her şey baştan sona dört dörtlüktü. Kamp sırasında kurulan arkadaşlıklar, o mükemmel manzarada yapılan hatha ve yüz yogası, doğa içindeki yürüyüşler, yediklerimiz, içtiklerimiz, Karadeniz kültürü... ve tabii ki DedaEna Pansiyonu, sevgili sahipleri ve tatlı mı tatlı Şensoy ailesi. Bize kattıklarınız için sonsuz teşekkürler.
Lale Gürsoy - Amsterdam - Öğrenci
Güzel insanlarla güzel doğada güzel bir deneyim yaşadık, Maçahel’i cok sevdik. Ne az, ne cok... Ne kolay, ne zor... kamp boyunca dengede kaldık. Zeynep Hoca’nin öğrenci dostu yoga dersleri hepimizin seviyesine göre faydalı oldu. Dönsek de, keyifli tat halen gitmedi. Teşekkürler.
Saide Sak - Ankara - Danışman

Kampa Geri Sayım

Gün
Saat
Dakika
Saniye

Kayıt Formu

1. GRUBUNUZU SEÇİN
2. BİLGİLERİNİZİ GİRİN
3. ÖDEME TERCİHİNİZ

Ücreti:

5000

1 Katılımcı

Sıkça Sorulan Sorular

Odada tek başıma kalabilir miyim?

Çok sınırlı sayıda kontenjanımız var. O nedenle odalarda tek kişi ne yazık ki kalınamıyor. Eğer henüz tanımadığınız biri ile oda paylaşımı yapmak istemezseniz bir arkadaşınızı da sizinle gelmek için kandırmanızı tavsiye ederim.

Derse katılmayacak yakınlarımı da kampa getirebilir miyim?

Ne yazık ki yerimiz çok sınırlı olduğu için bunu yapamıyoruz.

Daha Önce Hiç Yoga yapmadım. Kampın seviyesine ayak uydurabilir miyim?

Hatha ve Yüz Yogası kamplarım hiç yoga yapmamış katılımcılar için yogaya başlamak açısından en ideal yerler olduğuna inanıyorum. Kamplarım ilk ders başlangıç seviyesi ile başlayıp her ders bir kademe daha derinleştiğimiz şekilde kurgulanmıştır.

Fiyata neler dahil?

İstiyorum ki şu kamp başladıktan sonra en azından kamp boyunca parayı düşünmemeniz. O yüzden Trabzon Havaalanından indikten sonra bana emanetsiniz! Kamp bitimine kadar ki bütün masraflar bu fiyata dahildir. (Konaklama, sabah ve akşam yemeği, ara öğün atıştırmaları, Trabzon Havalimanından transfer ve gezi ücretleri fiyata dahildir.)

Fiyata neler dahil değil?

UÇAK BİLETİ FİYATA DAHİL DEĞİLDİR. Burayı atlayanlar oluyor o yüzden büyük harflerle yazıyorum. Eğer gelmeye kesin kararlıysanız ve hala sizin için yerimiz varsa bence hemen katalogda belirttiğimiz saatler için olan Trabzon uçak biletinizi alın. Eğer bizimle Trabzon üzerinden gelmek istemezseniz o zaman kampımıza transferi de sizin ayarlamanız gerekecek.

Fatura alabilir miyim?

Tabiki. Kamp fiyatına KDV dahildir. Ödeme sonrası veya kampta faturanızı size verebilirim.

Daha Önce Hiç Yoga yapmadım. Kampın seviyesine ayak uydurabilir miyim?

Maçahel kampı hiç yoga yapmamış katılımcılar için yogaya başlamak açısından en ideal yer. Kamplarım ilk ders başlangıç seviyesi ile başlayıp her ders bir kademe daha derinleştiğimiz şekilde kurgulanmıştır. Eminim geçtiğimiz 4 senede katılanlar gibi sizin de çok hoşunuza gidecektir.

Fikrimi değiştirirsem iade alabiliyor muyum?

Ödeme platformlarının aldığı komisyon haricindeki tutarın tamamını kampın başlamasına 10 gün kalana kadar geri alabilirsiniz.

Nakit ödeme yapabilir miyim?

Tabii ama lütfen yukarıdaki kayıt formunu da doldurun ve havalenizin açıklamasına adınızı tekrar yazın.
Hesap Banka havalesi için hesap bilgilerim:
Zeynep Şensoy
Garanti Bankası
İstanbul - Yeniköy Şubesi
TR69 0006 2000 4620 0006 6826 03

Başka sorularınız için?

Whatsapp üzerinden iletişime geçmek için buraya tıklayın.

Diğer Eğitimler