6 Hafta Online Yüz Yogası
Şubat - Mart 2022

PAYLAŞ

Dünya'nın neresinde olursanız olun... Kendi konfor alanınızdan çıkmadan... Sizin beni, benim de sizi görerek düzeltebileceğim 6 Haftalık Online Yüz Yogası derslerimde bana katılmaya ne dersiniz?

6 Haftalık Atölye Takvimi

  • 1. Hafta: Yüz Temizliği, Yanak ve Çene Pozları
  • 2. Hafta: Yanak ve Dudak Kenarları için Pozlar
  • 3. Hafta: Yüz Masajı ve Göz Çevresi için Pozlar
  • 4. Hafta: Alın Bölgesi
  • 5. Hafta: Boyun ve Dekolte Bölgesi için Pozlar
  • 6. Hafta: Tam Yüz Rutini
Online Dersin Avantajları #1

Birbirimizi Görerek 👁👁

Youtube Kanalımda videolarla yüz yogasını elimden geldiğince anlatmaya çalışıyorum. Ama Youtube videolarının önemli bir eksiği var. O da benim sizi göremiyor olmam. Hareketleri gerçekten doğru mu yapıyorsunuz bilme şansım yok. İşte bu derslerin en büyük avantajı Dünya'nın neresinde olursanız olun, kendi konfor alanınızdan çıkmadan sizin beni, benim sizi görebileceğim bir program olması. Canlı dersler özellikle bu yüzden alternatif kabul etmeyecek kadar faydalı oluyor.

Online Dersin Avantajları #2

Kayıtlı ve Ömür Boyu Sizin 📽

6 Hafta boyunca online eğitimlerinizin hepsini baştan sona kaydediyoruz. Bu eğitim kayıtlarına dersten en fazla 24 saat sonra erişiminiz oluyor... Daha da güzel yanını söyleyeyim mi? Derslerin kayıtlarına ömür boyu erişiminiz var. Yani eğitimi aldıktan 10 sene sonra bilgilerinizi tazelemek isteseniz bile eğitime baştan sona erişiminiz olacak. Bunun kendinize hayat boyu bir yatırım olmasını umarım.

Online Dersin Avantajları #3

Sürekli İletişimdeyiz 💬

Online derslerimiz haftada bir saat. Ancak kurs süresince bir de Whatsapp grubumuz olacak ve buradan sürekli iletişim halinde olacağız. Ödevler yapılıyor mu? Uygulamalarda sorun var mı? 5 hafta boyunca teknolojinin bütün imkanlarını güzelliğimize yoğunlaşmak adına kullanacağız 💪🏻

Hangi Sınıfları Seçebilirsiniz?

Her sınıfta sınırlı sayıda öğrenci olabiliyor. Aşağıda sınıfları müsaitliğine göre inceleyebilirsiniz.

Salı Akşam Grubu TSİ 20:00

22 Şubat Salı 29 Mart Salı
Her Salı TSİ 20:00 - 21:00

Çarşamba Akşam Grubu TSİ 20:30

23 Şubat Çarşamba 30 Mart Çarşamba
Her Çarşamba TSİ 20:30 - 21:30
Son 6 Katılımcı 😬

Perşembe Sabah Grubu TSİ 10:30

24 Şubat Perşembe 31 Mart Perşembe
Her Perşembe TSİ 10:30 - 11:30

Pazar Akşam Grubu TSİ 20:30

27 Şubat Pazar 3 Nisan Pazar
Her Pazar TSİ 20:30 - 21:30

Sizden Önce Katılanlar Ne Dedi?

Biraz tereddüt etmiştim açıkçası en başta, online yoga dersi verimli olur mu olmaz mı diye fakat an itibariyle iyi ki katılmışım diyorum. Güzel bir sistem oluşturulmuş ve her detayı düşünülerek öğrencilerin kolayca ulaşabileceği bir platform yaratılmış. Hocanın yüzünü hemen karşınızda ekranda görebilmeniz, derslerin kayıtlı olması ve istediğiniz zaman erişimin olması tekrarlar yaparken doğru yapmanız açısından çok büyük avantaj sağlıyor ve klasik sınıf anlayışından bu yönüyle üstün neredeyse bence. Ayrıca ben gibi farklı şehirlerden de katılımı mümkün kılıyor. Her dersin sonunda zaten interaktif bir ortam var ve sorularınızı sorabiliyorsunuz. Ders esnasında Zeynep Hanım'ın öğrettikleri ve verdiği bilgiler/tüyolar çok kıymetli zaten. Buradan tekrar Zeynep Hanım ve Ömer Bey'e teşekkürlerimi iletiyor, hanımlara da kendileri için iyi bir yatırım olacak yüz yogasına başlamalarını tavsiye ediyorum :)) Sevgiler...
Berna - Sakarya - Satış Müdürü
İnsanın kendisine yapabileceği en güzel şey kendine zaman ayırması, Zeynep Hoca ile bu zaman ayırma da Nirvana’ya ulaşıyor.
Seray Genç - Batman - Akademisyen
Çok keyifli bir altı haftaydı. Ödevleri günlük yapamama rağmen cildimde ciddi bir fark oldu.
Emine - Ankara - Memur
Aynaya daha farklı bakmaya başladığım bu dersler hem yüzümü tanıma fırsatı tanıdı hem de kırışıklarla mücadelede doğal yöntemlere inanıp onları hayatıma katmamı sağladı. Ayrıca cildime bakmak ve temizlemek için eskiden çok vakit ayırmıyorken bunu hayatıma katmamı sağladığı için minnettarım. Bu konuda bir farkındalık kazandım. Katıldığım derslerden son derece memnunum.
Zeynep Dinkçioğlu - İstanbul - Gayrimenkul
Bu 6 hafta içinde bile değişimi hissettim devam edeceğim çok sevdim
Nilüfer Gülmez - İzmir - Medikal
6 hafta içinde ailem ve arkadaşlarım tarafından fark edilir şekilde cildim parladı ve yüz ovalimde gözle görülür şekilde toparlanma oldu.
Duygu, Romanya - Çevre Mühendisi
Bu programa katıldığımı bilmeyen arkadaşlarım bile cildin parladı güzel görünüyor dedi. Üstelik bu kadar kısa sürede. Birebir ders almak çok etkili ve aklınıza takılan her soruyu cevaplıyor. Bir üst seviye dersi sabırsızlıkla bekliyorum
Kübra, Sivas - Kimyager
Zeynep hanımı keşfedip takip ettikçe yapılan dersleri gördüm. Sitesindeki yorumları okudum ve kendi yaş alma :)) serüvenimde kendi kendime yardım edecek bilgiyi edinme fikri beni çok heyecanlandırdı. Ne bir doktora, ne bir yüz yogası merkezine gitmeden hayat boyunca kayıtlı dersleri izleyerek evde oturduğum yerde yüzümdeki yaşlanmayı durdurmak çok keyifli bir duygu. Zeynep hanım ve teknik işleri hazırlayan eşi Ömer bey her türlü övgüyü hakediyor. İşlerini hakkı ile yaptılar. Hafsa'yı da unutmamak lazım... güzel kızımızda bizimle annesini paylaştı....bu güzel aileye her türlü hayırlar gelmesini diliyorum. Sevgiler
Elif, İstanbul - Muhasebe
Süper salılar bitti :( ama Zeynep hep bizimle!!! 2019 da sadece kendim için yaptıklarımda yıldızım yüz yogası. Sizin gibi bir ekiple bu deneyimi yaşamak harikaydı. Derslerin online olması acaba dedirtiyor ama dersler yüz yüze kadar etkili geçiyor. En sevdiğim kısmı ve bence en önemlisi bu rutini hayatımın bir parçası yapabileceğime inanmamı sağlayan, derslerin aşamalı ve sade anlatımıydı. Ayrıca boyun hareketlerinin düzleşme için verilen hareketlerle benzemesi ile sarkmalarımdan kurtulurken aynı anda sağlığımı da koruyor olmak çok motive edici.
Sinem Yüksel - Ankara - Jeo.Yük. Mühendisi
2019 yılı için kendime yaptığım en güzel yatırım :) Sadece cildime değil, ruhumu da çok iyi geldiniz. Kısa sürede yüzümdeki değişikliği çevremdekiler de farketti. Her hafta ders saatini sabırsızlıkla bekledim. Dersin bire bir karşılıklı olması ve anında yaptığınız uyarılar öğrenmemizde çok etkileyiciydi. Tekrar herşey için çok teşekkürler.
Berna Uğurlu - Bankacı - İzmir
Bedenim için düzenli yoga yapan ve eğitim almaya devam eden biri olarak yüzüme hiç bir şey yapmıyor kimyasal kremlere sığınıyordum. Karşıma Zeynep hocam çıktı... hiç düşünmedim tüm vücudumdaki kaslar çalışırken yüzümede bunu yapmalıyım dedim ve mükemmel bir yatırım oldu. Kendim için hemen ileri seviye eğitiminin duyurusunu bekliyorum. Herşey için teşekkür ediyorum.
Tuğba, Kayseri - Yoga Eğitmeni
Harikaydı .... Ben yogaya ilk yüz yogası ile başladım ve sonuçlarını aldıkça yaşam enerjim arttı... Samimi ve sıkılmadan bize sürekli açıklamalar yapan Zeynep Hanıma çok teşekkür ederim.
Rana, Eskişehir - Tekstil Mühendisliği
Süper bir eğitim.Zeynep hanım ve Ömer beye emekleri için sonsuz şükranlarımı sunarım.iyi çalışmalar
Efnan Üstün - Ankara - Diş Hekimi
6 haftalık bu süreçte Zeynep Hocamın Yüz yogasını parçalara bölerek anlatması, her soruya elinden geldiğince cevaplaması takdire şayandı. Süreç içerisinde yapmamız gereken hareketlerin yanında; önerileri ile dolu dolu, geniş kapsamlı, faydalı bir online eğitim oldu. Teşekkürler herşey için.
Ceren - Hatay - Öğretmen
Bu yoga dersine katılmak kendime verdiğim en güzel hediye oldu. Her dersten sonra yüzündeki tazeliği görüyorum. Hala da kayıtlı videolar üzerinden derslere devam ediyorum ve cok bilinçlendim.
Sonay - Almanya - ECommerce
Birebir çok alaka gösterileceği ve bu kadar geniş kapsamlı olacağı aklıma gelmezdi. Hocamız hepimizi ders sırasında ekrandaki görüntümüze bakarak yönlendirdi. Sonrasında bireysel olarak görüştüğünde kişisel olarak hangi bölgelere ağırlık vermemiz gerektiğini söyledi. Beslenme, cilt bakımı gibi konularda da tavsiyeleri sayesinde bütüncül bir yaklaşımla bizi yönlendirdi. Dersler bittikten aylar sonra bile bizimle görüşlerini paylaşmaya devam ediyor. Derslere ömür boyu erişim olması da ayrı güzel.
Zeynep - İzmir - Akademisyen
Online dersler etkileşimli olduğu için oldukça faydalı. Zeynep Hoca sizi gördüğü için hareketleri doğru yapmanız konusunda sizi yönlendiriyor. Aşamalı bir ders sistemi olduğu için de her hafta ilerleme kaydediyorsunuz. Whatsapp üzerinden Hoca’ya istediğiniz zaman ulaşıp, soru sorabilme rahatlığınız da var. Sisteme üye olduğunuz için, geçmiş dersleri istediğiniz zaman açıp uygulayabilirsiniz. O hafta "dersiniz olduğu" fikri; hareketleri yapma, yüzünü temizleme gibi konularda ayrıca güdüleyici oluyor. Ben online ders tecrübemden memnun kaldım. Tavsiye ederim.
Sevda Aslan - Ankara - Öğretmen
Online dersler birebir sınıf ortamından farksız. Öyle ki Zeynep bir anda size yanlış bir harekette bulunduğunuzu söyleyebiliyor. Yani herşey olması gerektiği gibi proaktif. Kendi adıma yüz yogasının bir üst seviye kursunun açılmasını bekliyorum, şayet olabiliyorsa... Tereddütsüz katılın derim, çok şey öğreneceksiniz!
Demet Topçu - Kamu
Dersler; çok güzel, yeterli ve tam umduğum gibiydi. Devamında her zaman ulaşılabilmesi mükemmel
Defne Çevik - İstanbul - Jeoloji Yüksek Mühendisi
Gayet ciddiye alınan ve öğrencilerin büyük bir titizlikle takip edildiği ve yaptığımız pozların doğru ve düzgün bir şekilde yapıldığı bir platform. Eğitim sürecinden çok iyi istifade ettik.
Zeynep Filiz - Ankara - Güzellik Uzmanı
Kesinlikle yüzümdeki kırışıklarda ve yüzümün sıkılığında değişim oldu. Ayrıca iyi bir motivasyon ve hayat boyu kullanabileceğim bilgiler edindim.
Yasemin - İstanbul
Zeynep’in ilk online grubunun katılımcılarındanım. Yüz Yogası Atölyelerine uzun zamandır katılmak istiyordum. Ancak bulunduğum şehir İstanbul'a yakın olmasına rağmen bir türlü olduramamıştım. Online nasıl olur? Olur mu, olmaz mı derken katıldım. İyi ki katılmışım! Bu ilk internet üzerinden bir atölyeye katılımımdı. Bu yüzden hepsi böyle oluyor sanmıştım. Ama yanılmışım. Bir kere dersler biteli neredeyse 6 ay olmasına rağmen hala Whatsapp grubundan bizimle iletişimi devam ediyor. Aklımıza takılanları hala rahatça soruyoruz. Dersin kayıtlarına ulaşabiliyor olmakta çok büyük bir avantaj. Zeynep’in samimiyetinden, sıcaklığından bahsetmeme gerek bile yok. Eğer sabırlı ve istikrarlı bir şekilde devam ederseniz, şahane sonuçlar alıyorsunuz. Zeynepcim, orta seviye yüz yogası derslerini sabırsızlıkla bekliyorum :))
Selda - Kocaeli - Öğretmen
Dersler genelde güzeldi, sınıf mevcudu biraz daha az olabilir. VIP sınıf tarzı bir uygulama yapılabilir. Bunun yanında yoğun bir program yerine her hafta bir veya iki saatlik hoca eşliğinde uygulamalar yapılabilir. Teşekkürler.
Aslı - Eskişehir - Fizikçi
Her şey son derece kolay oldu. Kayıt katılım, derslerin işleyişi, sorunsuz devam etti.
Sema Cengiz - İstanbul - Mimar
Zeynep Hanım'la Yüz Yogası'ndan çok memnun kaldım. Derslerin canlı olması, anında yanlış yapılan hareketin düzeltilmesi, ayrıca tüm derslerin kaydedilmesi ve katılamadığımız dersleri sonradan izleyebilmemiz, bize verilen şifre ile her zaman satın aldığımız 10 Haftalık dersten yararlanabiliyor olmamız, hem güvenilirlik hem uzun soluklu etki için önemli diye düşünüyorum. Tavsiye ediyorum
Tuğba, Kocaeli - Öğretmen
Çok memnun kaldım. Online ders ortamında çalışıyor olmamız bizimle birebir ilgilenilmesine hiç engel olmadı diyebilirim.
Melike - İstanbul - Özel Sektör
Çok faydalı bir tecrübeydi ve dersler bittikten sonra da istediğimiz zaman tekrar videolardan açılıp seyredilebilinmesi kalıcılığı arttırıyor. Herkese tavsiye ederim.
Semra - Bursa - Grafiker
Kesinlikle çok etkili oldu. Çekinceler normal... ben de Instagramda ki takipçilerinize verdiğiniz online derse katıldıktan sonra hemen kayıt yaptım. Çünkü tek derste bile çok etki edince "7 haftada kim bilir ne kadar fark eder" dedim ve doğru düşünmüşüm. 7 hafta süresince her gören "Yüzün parlıyor ne yaptın?" diyordu, "Yüz yogası yapıyorum." deyince , "Bana da birkaç hareket göster" diyorlardı. Ama şunu da belirtmek isterim, disiplin önemli! Hocanın verdiği dersleri yapmak ve sonrasında arada devam ettirmek çok iyi sonuçlar aldırıyor. Zeynep Hocam hakkınızı teslim etmek gerek. Kazandığınız paranın her kuruşunu hakediyorsunuz. Sevgiler ☺
Riyal - Şanlıurfa - İşletme
Merhaba, öncelikle derslere başladığım süre içinde kendim de gördüğüm değişikliği fark ediyordum. Bana öyle mi geliyor derken çevremden de bana güzel yorumlar geliyordu. "Yüzüne ne yaptın?... Zayıfladın mı?" ya da "Botox mu yaptırdın?" yorumlarını alınca doğru yerde, doğru hareketlerle yüzüme yeni bir nefes aldırdığım için kendime verdigim hediye bir yoga felsefesi içinde kollektif bir aileyiz. Sevgiler
Binnur Satıcı - İstanbul, Designer
Zeynep Hanım sayesinde kozmetik harcamalarım bitti. Bunca yıldır yaptığım ama hiç sonuç alamadığım üstüne bir sürü de harcama yaptığım... Benim ihtiyacım olan herşeyi Zeynep Hanım öğretti. İyi ki var. Enerjisi, samimiyeti ve verdiği eğitim eşsiz...
Halime - Kayseri - Memur
Umduğumdan fazlasını buldum diyebilirim. Derslerin etkisini gözlemleyebiliyorum. Sadece yüz temizleme esnasında veya en sondaki cilde yağ ile masaj yapılmasını öğrenmek bile benim için çok önemliydi. Derslere düzenli katılıp, tekrarı ile hareketlerin ayrıntısı öğrenildikten sonra araba kullanırken veya evde herhangi bir işi yaparken de yapılabileceğini farkettim. Çok teşekkürler. Bu aralar aksatsam bile ilk fırsatta tekrar eski videoları izleyerek yeniden başlayacağım.
Özlem Helva - Güney Afrika - Jeofizik Mühendisi
Online tekniği böyle profesyonel bir hoca ile birleşince derslerimiz çok verimli geçti. Zeynep hepimizle tek tek ilgilendi. Ders sonrası ödevler vererek yüz yogasına bizi alıştırdı. Ve hatta dersler bittikten sonra da bizi hiç boş bırakmadı. Ya bize sorular sordu ya da sorularımızı cevapladı. Hatta yüzyüze görüşme planlayarak cildimizi yakından takip etti. Zeynep’i tanıdığım için kendimi çok çok şanslı hissediyorum. Sevgili Zeynep ve eşi Ömer, iyi ki varsınız!
Eda Benli - İstanbul - Matematik Mühendisi
Derslerin online yapılması, İstanbul haricinde bir şehirde yaşadığım için benim adıma çok büyük fırsattı. Karşılıklı yapılan bu dersler esnasında Zeynep Hanımın sizi görerek, takip etmesi hata yapma riskinizi nerdeyse sıfırlıyor. Ders sonrasında grubunuzdaki insanların ve sizin sorularınız Zeynep Hanım'ın tecrübesiyle cevaplanıyor ve Zeynep Hoca'mın motivasyonuyla hafta boyunca ödevler yapılıyor. Gerçekten hakkını verirseniz yüzünüzde ciddi ilerlemeler yakalama şansına sahipsiniz. İleri seviye derslerin açılmasını büyük bir heyecanla bekliyorum.
Gizem - Ankara - Uzman
Zeynep, mükemmel pozitif enerjili harika bir hoca. Dersleri online bir ortamda bu kadar etkili veriyor olmasını takdir ederek karşıladım ve çok keyif aldım. Derslere haftaiçi akşam 8 gibi haftada bir katılmak pratik açıdan çok uygun çünkü herkes gündüz işiyle meşgul, haftasonu da her hafta katılmak mümkün olmayabilir. Ayrıca dersi kaçırırsanız, Zeynep dersin videosunu derse kayıtlı öğrencilerine ömür boyu erişime açıyor. Yüz Yogası'nı yüz bakımı için çok etkin ve faydalı buldum. Herkese tavsiye ederim.
Özge Ünal - İstanbul - Akademisyen
Zeynep çok başarılı, enerjisi yüksek, herkesle tek tek ilgilenen bir eğitmen. Özellikle bu nedenle, her haftayı büyük heyecanla beklediğim bir program oldu. İleri seviye eğitimini de mutlaka almak istiyorum.
Neyir İren - Çorlu - Ev Hanımı
Zeynep Hoca ile birebir yüz yogası yapma imkanı hayatımdaki en büyük şanslarımdan birisi. Dersler başlayana kadar tereddütlerim olmuştu. Dersler başlayıp da Zeynep Hoca ile tanışınca kafadaki bütün soru işaretleri "iyi ki"ye dönüşüyor. 35 yaşıma, ideal kiloma rağmen yoğun bir gıdıya ve fazlaca tombik yanaklara sahipken, yüz yogası 10. dersten sonra evrim geçirmiş gibiydim. İnanılmaz bir değişim ve pozitif yorumlar gelmeye başlayınca birkez daha anladım ki Zeynep hocam benim en büyük şansımdı. Çok şey öğrendim ben Zeynep hocamdan. Keşke çoook daha önce kesişseydi yollarımız. Kelimeler cümleler az kalır Zeynep hocayı ve verdiği eğitimi anlatmaya. Dersler biteli neredeyse bir sene olmasına rağmen ne zaman ve hangi konuda olursa olsun Zeynep hocaya ulaşılabilirlik gibi bir zenginlik de var. Saymakla anlatmakla bitmez Zeynep Şensoy.
Ecrin - Ankara - Memur
Zeynep Şensoy’u katıldığı bir tv programında gördüm ve nette araştırma sonucu dersine kayıt oldum. Enerjisini sevmistim... samimi, güvenilir ve tatlı biri olarak. Şükürler olsun ki hislerim beni yine yanıltmadı ve kendisinin derslerini heyecanla bekliyordum ve yüz yogasını bana deli gibi sevdirdi ve arkasından bende eğitmenlik aldım. Kendisinin bana kattıklarından dolayı herkesin huzurunda bir kez daha minnetlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. Namaste
Gülbin Semerci - İstanbul - Yoga Eğitmeni
Karşılıklı iletişimin olduğu, düzenli uygulandığında kesinlikle yüz ovalini toparladığı ayrıca kronik boyun ağrıma çok iyi gelen bir çalışma oldu.
Ayşe, Adana - Pazarlama
Zaten Youtube videolarını çok beğeniyordum. Online dersleri beklentimin çok üstünde oldu. Ders kayıtlarına istediğimiz zaman ulaşabilmemiz de mükemmel bir hizmet.
Şilan Kaygusuz - İstanbul - Bankacı
Yüz Yogası'nı uzun zamandır çeşitli kaynaklardan takip ediyordum. Ancak, düzenli olarak aldığım bu on haftalık online programdan ve verilen günlük çalışmalardan sonra fayda görebildim. Bununla birlikte yüzümü de tanıdım. Şöyle ki, her insanın kas yönleri aynı, fakat her yüzün (zayıf/güçlü) olan kas yapısı farklı. Eğitimin sonunda verilen programa ek ve alternatif olarak kendi programımı da Zeynep Hoca ile oluşturduk. Derslere ömür boyu erişim hakkı da, yüz yogasının hayatında kalmasını yine yeniden başlayabilme imkanı sağlıyor ve tabi Whatsapp grubumuzdan Zeynep Şensoy’a takıldığımız noktalarda sürekli danışıyoruz. Son olarak söyleyebilirim ki, düzenli uyguladığımda hedeflediğim sonuca kısa sürede ulaşabildiğimi gördüm. Teşekkürlerimle... Sevgiler,
Mehtap Doğan - Bursa - Sigortacı
İlk defa yüz yogası ile Zeynep Hanım'la tanıştım. Kesinlikle muhteşem, yüz yogası yaptığımı bilmeyen arkadaşlarım değişikliği farketti. Maalesef online derslerden sonra kendim devam edemedim ama sürekli planlıyorum. Teşekkürler Zeynep Hanım
Nur Tan - İstanbul - Akademisyen
Merhabalar, Zeynep hocamızla birlikte 20 kişilik online bir sınıfta çeşitli meslek gruplarından katılım gösteren arkadaşlarımla beraber verimli, eğlenceli ve ciddi etkilerini gördüğümüz bi yüz yogası programımız oldu. Zeynep hocamızın danışmanlığı ve yönlendirmesiyle grup arkadaşlarım ve benim yüz analizimizi yaptı ve deforme olmuş bölgelerin daha çabuk toparlanması adına hem kişiye özel hemde genel yüz yogası programı oluşturarak temizleme tekniği, yüz yogası ve masajlama tekniğiyle birlikte cildimizde ciddi toparlanma ve verdiği maske tarifleriyle bizi ışıl ışıl parlayan canlı bir cilde kavuşturdu. Teşekkürler Zeynep Hocam
Neriman Tunbul - Edirne - Akademisyen Adayı
Uzun bir yolculuk bu elbette.. Hemen her şey olsun isteyenler için kötü bir haberim var; öyle bir şey yok! Olmasın da zaten.. Kendinizle ilişki kurmanın başka bir yolunu öğreniyorsunuz.. Sabrı, çabayı, istikrarı ve bunları yaptığınızda yüzünüzün size verdiği cevabı şaşkınlık ve mutlulukla görüyorsunuz. Ayrıca doğru bilgiyi doğru insandan alabilmek çok önemli. Zeynep; teşekkür ederiz. Orta seviye derslere başlamayı bekliyoruz.
Pınar İçemer - Ankara - İçmimar
Aynaya bakış açım değişti. Sanki botox yaptırmış gibiyim, kaçırılcak gibi değil.
Sara Koral Aykar - İletişim
Zeynep hanım, tanıdığım en pozitif, samimi ve süper enerjik bir insan; onunla çalışmaya başladığımda cildimi hiç tanımadığımı ve temizlemeyi bilmediğimi anladım. Beraber yapılan derslerde temizleme tekniklerini ve yüz kaslarımı çalıştırmayı öğrendim. Kendisine herşey için çok teşekkür ediyorum.
Deniz Akdoğan - İstanbul - Ev Hanımı

Dersin Başlamasına Kalan Süre

Gün
Saat
Dakika
Saniye

Kayıt Formu

1. GRUBUNUZU SEÇİN
2. BİLGİLERİNİZİ GİRİN
3. ÖDEME TERCİHİNİZ

Ücreti:

 1000₺  700

Erken ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

Fatura alabilir miyim?

Tabiki. Eğitimin fiyatına KDV dahildir. Ödeme sonrası faturanızı size yollayabilirim.

Havale/EFT ile ödeme yapabilir miyim?

Tabii kayıt formunda Havale/EFT seçeneğini işaretleyerek ilerlediğinizde hesap bilgilerini göreceksiniz.

Derslere Nasıl Katılabileceğim?

Mobil uygulama veya Bilgisayar programı ile akıllı telefonunuzdan, tablet veya bilgisayardan derslere katılabileceksiniz.

Siz Beni Nasıl Göreceksiniz?

Akıllı telefon veya tabletinizin kamerasından veya bilgisayarınıza bağlı webcam ile.

Ya dersi kaçırırsam?

Paniğe hiç gerek yok! Bütün dersler kayıt ediliyor olacak. Ve sizin derslerin video kayıtlarına ömür boyu erişim hakkınız var.

İade hakkım var mı?

Eğitimin başlamasına 3 gün kalana kadar tutarın tamamı. Sonrasında ise tutarın %50sinı iade olarak alabilirsiniz.

Başka sorularınız için?

Whatsapp üzerinden iletişime geçmek için buraya tıklayın.

Hiç Yüz Yogasını Duymamıştım Diyorsanız...

Yogadayoga Youtube Kanalımda genel seyirci kitlesine hitap edecek seviyede yaptığım kısa yüz yogası videolarım var. Eğer daha önce hiç yüz yogasını duymadıysanız aşağıdaki video size bir fikir verir diye düşünüyorum. Bu eğitimde ise sizleri kişisel olarak tanıyor olacağımdan ve bana 10 haftanızı ayıracağınızdan daha yoğun ve etkili bir program sizi bekliyor olacak.