ISTANBUL
Hatha ve Yüz Yogası Kampı Seshane

PAYLAŞ

İstanbul'dan hiç uzaklaşmadan, doğanın tam içinde bir haftasonu yaşamak ister misiniz? O zaman sizi 11 - 13 Mart 2022'de Beykoz Seshane'deki Haftasonu Hatha Yoga ve Yüz Yogası kampıma beklerim.

NEDEN GELEYİM? DİYE SORARSANIZ #1

Bİ' DURUP, NEFES ALALIM

Bu şehrin enerjisini seviyorum. Ama arada durup, gözümüzü dinlendirmeye ve nefes almaya çok ihtiyacımız var. Bu kampın hepimize bu anlamda bir şarj olacağına inanıyorum.

NEDEN GELEYİM? DİYE SORARSANIZ #2

DOĞA & YOGA

Kampımız Cuma'dan Pazar'a... Çok kısa gibi olsa da katılanlara dolu bir içerik sunmaya çalıştım. Cuma gününden itibaren hergün hem Hatha Yoga yaparak sıkışmış bedenlerimizi yumuşatacağız, hem de Yüz Yogası yaparak cildimizi parlatacağız.

NEDEN GELEYİM? DİYE SORARSANIZ #3

KAOSTAN KOSMOSA

Yaz tatil programları, kampları... bunlar hep güzel şeyler. Ama dinlenmek için illa yazı beklememiz gerekiyor mu? Sene içindeki yoğunluğumuzu ve stresimizi küçük ödüllerle aşsak fena mı olur? Bu kampları yapmamdaki amaç tam olarak bu! Senenin yoğun zamanlarında, bu tempodan kendimize bir mola verip, yeni haftaya bambaşka bir motivasyonla başlayabilmek.

NEDEN GELEYİM? DİYE SORARSANIZ #4

İSTANBUL'DAYIZ... AMA DEĞİLİZ!

Kampımızı Beykoz Seshane'de yapıyoruz. Levent'te plazaların tam ortasından sadece 40 dakikada varabiliyorsunuz buraya. Karadeniz'in rüzgarı ve yeşil doğanın içinde çevirim dışı olduğunuz bir haftasonu hayal ediyorum hepimiz için. Hem yogamızı yapalım hem de kendi kendimize kalalım.

BİR KERE KONUŞALIM &BİTSİN!

ÜCRETLER

Eğitim ücreti KDV dahil 600₺'dir. Konaklama ücreti bu fiyata dahil DEĞİLDİR.

Konaklama ücreti: Kişi başı 2000₺ (+ %8 KDV) Konaklama ücretini eğitime kayıt yaptıktan sonra nasıl ödeyebileceğinizi paylaşacağım. Bunların dışında kamp süresince hiçbir ekstra masrafınız olmayacak.


Kamp Tarihleri

Kayıt olurken aşağıdaki kamp tarihlerinden birini seçmeniz gerekmektedir.

11 Mart - 13 Mart Kampı

11 Mart Cuma 13 Mart Pazar 2022

Kampa Geri Sayım

Gün
Saat
Dakika
Saniye

Kayıt Formu

1. GRUBUNUZU SEÇİN
BİLGİLERİNİZİ GİRİN
3. ÖDEME TERCİHİNİZ

Ücreti:

 800₺  600

SADECE EĞİTİM ÜCRETİDİR... İlk katılımcılara özel indirim

Sıkça Sorulan Sorular

Fatura alabilir miyim?

Tabiki. Eğitimin fiyatına KDV dahildir. Ödeme sonrası faturanızı size yollayabilirim.

Kamp alanına servisle mi gidiyoruz?

Bizim organize ettiğimiz bir servis yok. Kampımız İstanbul'luların araçlarıyla Kuzey Marmara Otoyolundan kolayca gelebileceği bir yerde olacak.

Eğitime katılmayacak biri ile birlikte gelebilir miyim?

Haftasonu için kamp alanımızı sadece bize hizmet vermesi için kapatıyoruz. O nedenle yanınızda eğitime katılmayacak birini getirmek isterseniz ondan eğitim bedeli değil ama katılım bedeli olarak 300₺ rica ediyoruz.

Arabam yoksa nasıl gelebilirim?

İstanbul'da yaşıyorsanız, Şehir içinden yaklaşık 40 dakika mesafede bir yere gidiyoruz. Aracınız yoksa sizi katılımcılardan arabayla gelen birilerine yol arkadaşı yapabileceğimi umuyorum. 2. bir opsiyonda sizin gibi arabasız gelen başka katılımcılar ile ortak araç tutmamız olacak. Bence bu çok rahat çözebileceğimiz bir problem olacak.

Konaklama ücretini nasıl ödeyebilirim?

Eğitime kayıt yaptıktan sonra konaklama ücretinizi nasıl yatırabileceğiniz konusunda bilgileri paylaşacağım.

İptal etme şansım var mı?

Katıldığınız kampın başlamasına 1 hafta kalana kadar iptal etmeniz halinde ödemenizin tamamını iade ediyoruz.